Sinaasappel met dubbelrol Trenta goedgekeurd door Vegetariersbond Scheermesjes met bijpassende houder AH Toiletblocs nieuwe stijl Zuiver plantaardige bak en braad BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN Spaanse Chico salustiana's zijn bijna pitloze sinaasappels, zeer sappig en hebben een rijke en zoete smaak. U kunt ze gebruiken als perssinaasappels, maar ook als handsinaasappels. Salustiana sinaasappels zijn tot april verkrijgbaar in een net van 2 V2 kilo of in een net met vier stuks. Lees nog veel meer over citrusfruit in de nieuwe nibriek 'Weet wat u eet' op bladzijde 17 t/m 19 van deze AllerHande. 0 Kaarsvet verwijderen van een zilveren kandelaar? Leg de kandelaar in heet water: het kaarsvet smelt zodat u het gemakkelijk kunt wegvegen. 0 Zilveren voorwerpen worden niet zwart. Zilve ren voorwerpen die u maar zelden gebruikt, worden niet zwart als u ze in een plastic zakje bewaart. 0 Trui statisch? Wanneer het vriest, is dit een mooie kans om uw truien antistatisch te maken door ze op een houten hanger buiten te hangen. 0 Vazen met witte kalkaanslag worden weer schoon als u ze weekt in warm water met azijn, Va zen met hardnekkige aan- slag kunt u een nachtje laten weken in water met een scheutje ammonia. 0 Verse taarten zijn be- ter te snijden als u het mes eerst in heet water doopt. De nieuwe AH Toiletblocs vallen op door de leuke vorm van de houders, bovendien is de vorm van de blokjes aan- gepast. U kunt kiezen uit de geuren dennen en lavendel. Een pakje bevat twee houders met twee blokjes. AH Toiletblocs, 2 HOUDERS INCL. BLOKJES 3,49 AH Navulverpakking 2 BLOKJES,/2,19 Wajang bak en braad is zui ver plantaardig, ongezouten en bevat 40% linolzuur. Bovendien is het lactose- vrij, speciaal voor mensen met een lactosevrij dieet en/of een koemelkeiwit- allergie. Wajang bak en braad, 200 g 1,09 Ah brengt een nieuwe serie scheermesjes en een bijpas sende houder. AH Scheer mesjes duo hebben als extra een handige 'reinigings- strip', waarmee de mesjes na iedere scheerbeurt zo weer schoon zijn. AH Scheermesjes plus met lubrastrip scheren nog gladder en comfortabe- ler. De glijstrip (lubrastrip) zorgt ervoor dat de dubbele mesjes soepeler over de huid glijden. De AH Scheermesjes plus hebben ook een 'reini- gingsstrip'. De bijpassende AH Scheerhouder is speciaal ontwikkeld voor de scheer mesjes, maar is ook geschikt voor de meeste mesjes met beweegbare kop. Tevens is de blisterverpakking vervan- gen door een verpakking van karton waardoor de lege ver pakking nu bij het oude papier kan. AH Scheermesjes duo, 10 stuks, 4,95 AH Scheermesjes plus, 10 stuks, 6,95 AH Scheerhouder incl. 2 scheermesjes plus 5,95 Trenta is het enige produkt op de kaasafdeling van de Neder- landse supermarkt dat door de Nederlandse Vegetariersbond (NVB) is goedgekeurd. In Trenta zijn de dierlijke melkvetten na- melijk volledig vervangen door plantaardige vetten. Hierdoor is Trenta rijkaanonverzadigdevetzuren. Bovendien wordtTrentage- stremd met plantaardig stremsel. Door de rijping van 20 weken heeft Trenta een lekke- re belegen smaak. Als bewijs van goedkeu- ring is op elke verpak king van Trenta voor- taan het V-keurmerk van de NVB te zien. Dit keurmerk biedt ze- kerheid over de her- komst van ingredien- ten. Voor meer infor- matie kunt u bellen met de NVB 035- 834796.

Allerhande | 1994 | | pagina 69