AH-winkel in Zwolle vestigt 'wereldrecord' Brochures over mondverzorging voor mensen met een handicap J - wereld en met de meeste Kip/kerrie-rol met buitenlands smaakje Verrassend stukje vlug-klaar vlees Echte Franse kwark Nieuw: geraspte Old Amsterdam BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN Met de nieuwe kip/kerrie- rollen speelt Mora in op de toenemende vraag naar bui- tenlandse smaken en tussen- doortjes. De rol bestaat uit een verfijnde mix van kip- pevlees, diverse groenten en kerriesaus gehuld in een kro- kant flensje. Lekker bij de warme (oosterse) maaltijd Old Amsterdam is een extra oude kaas met een pittige smaak. U kunt bij AH nu ook zakjes geraspte Old Amsterdam kopen. Door de goede smelteigen- schappen is de geraspte kaas geschikt voor verwer- king in warme gerechten, voor sauzen en om te grati- neren. Het eenjarig bestaan van de AH-winkel in het Zwolse winkelcentrum Diezerpoort is gevierd met de grootste bar becue ter deelnemers. Zo'n 2500 AH- klanten schreven zich in voor het gratis eetfestijn. Hetoude wereldrecord lag op 1591 barbe- cuers. Met een opkomst van precies 1800 deelnemers werd dit oude record ruimschoots verbroken. Officieus een we reldrecord, officieel alleen gel- dig in de Benelux. Maar dit kan defeestvreugdeniet drukken! of als tussendoortje. De kip kerrie-rollen zijn te vinden in de diepvries en te berei- den in friteuse, oven of grill. Mora kip/kerrie-rollen, 4 stuks A 60 G f 3,89 Voor de typische winterschotels verkoopt AH in de winter- maanden traditionele vleessoorten, zoals hacheeviees, klap- stuk, rookworst en het erwtensoeppakket, ook voorverpakt. |eroen Huisman van de commerciele afdeling vers vlees ziet dat deze 'ouderwetse' vleessoorten populair biijven: "Ook de jonge- re klanten vragen weer naar deze produkten. Misschien roept het wel een stukje nostalgie op. Naast het traditionele winterassorti- ment biijven de klanten enthousiast over het modeme vlug-klaar vlees zoals de Cajun- vink, de Baconburger en de Gehakt Cordon Bleu. Aan deze serie werd een nieuw pro- dukt toegevoegd: de Mexicaanse carre, een heerlijk voorgebakken vlug-klaar produkt sa- mengesteld uit varkens- vlees, mai's, doperwten en pittige kruiden in een krokant jasje. Even een paar minuutjes bakken in de pan en klaar! Lek ker met aardappeltjes of rijst en een salade." Jeroen Huisman: "Traditionele klapstak past prima naast Mexicaanse carre." Ook voor mensen met een handicap is een gezond gebit van gra te betekenis. Helaas blijkt de gezondheid van de mond bij deze bevolkingsgroep relatief slecht. Om de mondverzor ging bij mensen met een handi cap te verbeteren, geeft het Ivo- ren Kruisdrie brochures uit. Zezijn bedoeld voor ouders en verzorgers van mensen met een verstandeiijke en/of motorische handicap en/of voor motorisch gehandicapten zelf. De drie titels luiden: Mondverzorging voor kin- deren en volwassenen met een verstandeiijke handicap; Mondverzorging voor kinderen met een motorische handicap en Mondverzorging voor volwassenen met een motorische handicap. AH KLANTENKRANT MONDVERZORCINC VOOR KINDEREN EN VOLWASSENEN MET EEN VERSTANDELIJKE HANDICAP VI t voon°^°^Enzonc,Nc Bestellen kan onder vermelding van de volledige titel van de betreffende brochure en door overmaking van 3,40 op gironummer 43 31 00 t.n.v. het Ivoren Kruis te Rotterdam. Wilt u meer brochures? Twee kosten 3,60 en drie 6,10. Jockey van Danone is half- volle naturel kwark, die naar authentiek Frans recept wordt gemaakt in Norman- die. Wellicht is Jockey een 'goede bekende' voor u als Frankrijk uw favoriete va- kantieland is. Jockey is fris en zacht van smaak, lekker als basis voor toetjes of hartige hapjes. Maar de Fransen ver- orberen het zo: naturel. Danone jockey, 1 kilo f 4,99 Old Amsterdam geraspt,

Allerhande | 1994 | | pagina 66