[Duyvis] Snelle ideeen van Duyvis voor een bijzonder winterdineetje. Exotische fruitpakketjes. Kruidige groenten op z'n Provencals... Met deze verrassend nieuwe ideeen wordt gourmetten nog feestelijker en gezelliger. Om meteen te proberen! v- Nieuwe gourmetgerechtjes WARME FRUITPAKKETJES Deze fruitige gourmethapjes zijn heeriijk met een bijzonder Tafelsausje. De exotisch frisse Hawaii'ennesaus bijvoorbeeld. Voor het sausje: 1 zakje Duyvis Mix voor Tafelsausjes Hawauenne 1 eetlepel sirtaas- appelsap 2 eetlepels yogonaise tabasco. Voorbereiden: Mix voor Tafelsausjes, sinaas- appelsap en yogonaise door elkaar kloppen. Eventueel pittig op smaak brengen met een druppel tabasco. Sausje bij de pakketjes serveren. Voor de fruitpakketjes: voorgeweekte pruim omwikkeld met een plakje ontbijtspek partje grapefruit omwikkeld met Aplakje rauwe ham schijfje banaan omwikkeld met 'Aplakje salami 'A schijf ananas omwikkeld met plakje katenspek. Zo bakt u de fruitpakketjes: een klein klontje boter in een gourmetpannetje verhitten en hier- in een of meerdere fruitpakketjes zachtjes aan beide kanten lichtbruin bakken. Op ieder fruitpakketje wat saus scheppen. WARME PROVENPAALSE GROENTEN Kruidig gebakken groenten zijn een leuke afwisseling. Het enige dat u hoeft te doen is een kruidenboter, bijvoorbeeld de geurige Provenyale en de verschillende stukjes groenten in schaaltjes te schikken. Iedereen bakt dan zelf de groenten in een gourmetpannetje. 1 zakje Duyvis Mix voor Kruidenboter Provengale 100 g zachte boter of margarine 250 g schoongemaakte kleine champignons 1 rode of groene paprika in reepjes 1 fijngesne- den prei. Voorbereiden: Mix voor kruidenboter door de boter kloppen en in een schaaltje doen. Champignons, paprika en prei elk in een schaaltje schikken. Bereiden: In gourmetpannetje klontje kruiden boter verhitten en hierin groente naar keuze al omscheppend bakken tot ,ze bijna gaar zijn. Lekker met stokbrood. Provengale {buyvis}

Allerhande | 1993 | | pagina 34