Prettige feestdagen met... Ambachtelijk gemaakte kerst- staaf en -krans Gelukkig nieuwjaar met... ...nieuwjaarsrolletjes en oliebollen Leuke cadeautip: het AH Vleesvariatieboek Italiaanse verwennerij als nagerecht Nieuw: eenhaps matzes Nieuw: haricots verts achterglas BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIjN Ah Amandelkerststaaf en -kerstkrans zijn bereid met 100% amandelspijs en room- boterbladerdeeg. Deze ingre- dienten zorgen voor een stuk- je banket met een knapperig jasje. Ook leuk om met kerst cadeau te geven, want Albert Heijn verpakt het banket in een kerstgeschenkdoos. AH Amandelkerststaaf, 250 g of Amandelkerst- KRANS, 500 G Het Vleesvariatieboek staat Van oudsher bakken ze in het noorden van Nederland met oud en nieuw wafels, rol- len ze vervolgens op en vul- len ze daarna met slagroom. Deze versnapering bakt Veg- ter nu voor heel Nederland en noemt ze: Vegter's rolletjes. Ook zonder slagroom zijn de rolletjes niet te versmaden. Natuurlijk mogen rondom de jaarwisseling oliebollen niet ontbreken. De AH-bakkers bakken traditionele oliebol len, oliebollen met appel en ro- zijnen en appelbeignets. Vegter's rolletjes, 24 stuks; Oliebollen per stuk of per 10 stuks; Appelbeignets PER STUK OF PER 4 STUKS boordevol met lekkere recep- ten en uitgebreide informa- tie over vlees van AH. Elk hoofdstuk start met een aan- tai basiskooktechnieken die stap-voor-stap worden uitge- legd. De prijs van het boek met harde kaft en veel foto's is 19,95 (zolang de voor- raad strekt) en is verkrijgbaar bij uw AH-slager. Een verras- send cadeau! Chocoladeblaadjes, -klokjes, -hulstblaadjes en -kransjes. Maar ook schuimkransjes, roomboter fondantkransjes en roomboter amandelkransjes. Speciaal voor de kinderen is Mars, M&M'sen Mi% Way chocolade verpakt in opvallende kerstverpakkingen, zoals kerst- mannetjes, kerstboom en een mini mix verpakt in een zak met kleurrijke kerstprint. Uitsluitend in de grotere AH-winkels vindt u Mon Cherivan Ferrero in een speciale kerstverpakking. I iramisu van Dolce Italia is een luxe dessert uit de Italiaanse keu- ken dat ook in ons land steeds po- pulairder wordt. Het is tongstre- lend lekker en heel bijzonder van smaak. Tiramisu bestaat uit een heerlijke romige mousse, met de typische smaak van Italiaanse eierlikeur en met koffie besprenkelde biscuit. Voor dit verrassende nagerecht hoeft u niet meet naar een restaurant, want bij AH vindt u in de zuivel-koelvitrine tiramisu op basis van een traditioneel Italiaans recept. Verkrijgbaar in bak ken van 500 g en in eenpersoons bak- jes van 150 g. Van Hak zijn er nu ook ha ricots verts in pot. Deze mooi gevormde donkergroene bo- nen vallen niet alleen op door hun smaak, maar staan ook feestelijk als warme groente bij een feestmenu, bijvoorbeeld opgerold in een plakje ham of kaas of wat dacht u van haricots verts in een frisse salade? Hak haricots verts, 37 cl Albert Heijn heeft nu ook Mini-Matzes en Mini-Matzes volkoren van Hollandia. U kunt de mini-matzes serveren ais toast met bijvoor beeld Edammer, brie, salade of pates. De mat zes zijn bereid zonder zout, vet, smaak- of kleur- stoffen. Mini-matzes smaken het best als ze net voor het serveren zijn belegd. De matzes zijn verpakt in twee pakjes, zodat ze lang knappe rig en vers blijven. Hollandia Mini-Matzes of Mini-Matzes volkoren, ca. 36 stuks, 100 g

Allerhande | 1993 | | pagina 137