Uw spaarkaart. cn NIEUW VAN DOUWE EGBERTS Blijven sparen met Perla, op veler verzoek. Voor 6.95 en 6 Perla- koffiespaarzegels: 2 zwaar verzilverde koffie lepeltjes of 2 zwaar verzilverde gebakvorkjes. Hoe komt u in het bezit van uw koffie lepeltjes en/of gebakvorkjes? Echt, dit hadden we niet verwacht. Toen we in mei '93 van start gingen met onze Perla-spaaractie, rekenden we wel op enig enthousiasme van uw kant. Maar dit... Een onverwacht groot aantal klanten spaarde mee. Honderdduizenden fraaie, zwaar verzilverde koffielepeltjes vonden hun weg naar de spaarders. En steeds talrijker werden de verzoeken van klanten om de spaaractie nog wat langer te laten doorgaan. Omdat ze net even te laat ||J|I met sparen waren begonnen. Of om dat ze nog een setje lepeltjes bij elkaar wilden sparen. Al met al genoeg redenen voor ons om te besluiten de Perla-spaaractie te verlengen. U kunt blijven sparen tot juli 1994. Voor mensen die al genoeg lepeltjes bij elkaar hebben gespaard hebben we vanaf 13 december iets nieuws: bijpassende, even zwaar verzilverde gebakvorkjes. Net als de lepeltjes met de hand gemaakt door Zilverstad. Net als de lepeltjes in twee ontwerpen: met moderne, gladde steel of met stijlvol gedraaide steel. En net als de lepeltjes per twee stuks van hetzelfde ontwerp verpakt. in een doosje waarin ook een echtheidscertificaat zit van 't Schoonhovense Goud- en Zilversmidsgilde St.Eloy. In de eerste plaats door zo veel mogelijk te genieten van AH Perla- koffie. Geurige en lekkere koffie, die we zelf hebben ingekocht, gecon- troleerd, gebrand, gemelangeerd en verpakt. Zoals we dat al bijna honderd jaar doen. Op de pakken zitten speciale spaarzegels (bij de potten onder het deksel). Niet te verwarren met de waardepunten, die ook op de Perla- verpakkingen zitten, waarmee u kunt blijven sparen voor gratis koffie. De spaarzegels voor lepeltjes en vorkjes zijn extra. Knip de spaarzegels uit de verpakking en plak ze op uw Perla-spaarkaart. Met 6 ze- gels is de spaarkaart vol. Voile spaarkaarten kunt u inleveren bij een van de kassa's in de winkel of -als uw winkel een infobalie heeft- bij de infobalie. Waar u precies moet zijn is in de winkel duidelijk aangegeven. U geeft de voile spaarkaart en 6.95 aan de caissiere en zegt wat u hebben wilt. Twee koffielepeltjes met gladde steel, twee koffielepeltjes met gedraaide steel, twee gebakvorkjes met gladde steel of twee gebakvorkjes met gedraaide steel. Tot en met zaterdag 2 juli 1994 zitten er spaarzegels op de Perla- verpakkingen. Tot en met zaterdag 30 juli 1994 kunt u voile spaar kaarten inwisselen en lepeltjes of vorkjes kopen. uuunc cuDcnio oiuuni u ecu Knip de spaarzegels uit de Perla-verpakkingen en plak ze op deze kaart. Hebt u zes zegels bij elkaar, vul dan de kaart verder in en geef hem (tezamen met 6.95) aan de caissiere. In de winkel is aangegeven bij welke kassa's u uw voile spaarkaart -in ruil voor een setje van twee lepeltjes of vorkjes- kunt inwisselen. Naam; Adres: Postcode/woonplaats: Wat kiest u? Twee koffielepeltjes met gladde steel (Bolero). Twee koffielepeltjes met gedraaide steel (Pirouette). Twee gebakvorkjes met gladde steel (Bolero). Twee gebakvorkjes met gedraaide steel (Pirouette). i - - rnucrtHivdc uhtc UHrruuumu. CAPPUCl DEI I ICQ! KNIP UIT. PLAK OP Voile spaarkaarten (alleen voile) kunnen uiterlijk tot zaterdag 30 juli 1994 worden ingewisseld. Als u deze vragen over koffie beantwoordt en de bon in een envelop aan ons terugstuurt, dan sturen we u graag een proefzakje Cafe Cappuccino. Bovendien houden we u dan in de toekomst op de hoogte van verdere ontwikkelingen en aardige aanbiedingen van Cafe Cappuccino van Douwe Egberts. Als u weleens zakjes Cappuccino drinkt, hoeveel zakjes gebruikt u dan?zakjes per week. Wilt u in de toekomst op de hoogte gehouden worden van nieuws en aanbiedingen van Cafe Cappuccino van Douwe Egberts? ja nee Voornaam/Naam: Adres: _M/V Postcode/Plaats: 93DCC01/TA Stuurt u deze bon s.v.p. in een gefrankeerde envelop naar Douwe Egberts Cafe Cappuccino, Postbus 13865,1000 GW Amsterdam. <2)(§)

Allerhande | 1993 | | pagina 134