Zilverstad. Traditie in schoonheid. ^j)erla tt U kunt lekker blijven sparen met Perla-koffie. Nu voor lepeltjes en zwaarverzilverde gebakvorkjes. Jam met een vleugje drank Per traditie gebrand op koffiekwaliteit. BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN $9 Sparen voor prachtige lepeltjes en nu ook voor vorkjes Geniet van Perla en spaar met Perla. De Perla-spaaractie voor zwaar verzilverde koffielepeltjes is we- gens succes verlengd tot eind juni 1994. Bovendien kunt u vanaf 13 december met dezelfde zegels ook sparen voor bijpas- sende zwaar verzilverde gebakvorkjes. Alles over deze Perla-spaar- Aan de Lek, op de grens van de provincies Zuid Holland en Utrecht ligt Schoonhoven. Schoonhoven is al sinds de Middeleeuwen de zilverstad van Nederland. In die zilverstad is ook gevestigd: Zilverstad BV. De grootste fabrikant in Nederland op het gebied van edelmetaal. Een zilver- fabriek, waar nog veel, heel veel, op ambachtelijke wijze wordt vervaardigd. Een bedrijf met een enorme vakkennis en een traditie in schoonheid dieteruggaattot 1875. p De koffielepeltjes en de gebak vorkjes die u kunt sparen bij Perla koffie worden door Zilverstad, stuk voor stuk, met de hand gemaakt. Het lepeltje en hetvorkje metgladde steel komen uit de collectie "Bolero" en zijn met 25 micron zilververzilverd. Wat overeenkomt metde juweliers- kwaliteit "zwaar verzilverd" Hetzelfde geldt voor het lepeltje en het vorkje met stijlvol gedraaide steel uit de collectie "Pirouette". In de lepeltjes en vorkjes zijn een klein kroontje en het getal 90 gestempeld. In juweliers-vakjargon spreekt men van "kroontje ne- gentig". Deze aanduiding garandeert dat de zilverlaag op de voor- werpen een bepaalde dikte heeft en dat ze inderdaad zwaar verzilverd zijn. Zilverstad is lid van het Schoonhovense Gilde van goud en zilversmeden St. Eloy. De Perla-koffielepeltjes en gebak vorkjes zijn vergezeld van een Gildecertificaat. Nog een garantie dat u echt, hoog kwalitatief Schoonhovens vakwerk in handen hebt. ron te roup, win u eerst op uw gemak de collectie bekijken, dan kunt u de najaarscata- logus 1993 bestellen bij: UNICEF, antwoord- nummer 10650,2501 WB Den Haag (post- DoordeaankoopvanUNI- zegel is niet nodig), Tele- CEF-wenskaarten en -ge- fonisch bestellen kan ook: schenken helpt u mee aan een 070 - 3339300. Perla Robusta. Pittig krachtig en voordelig. Snelfiltermaling 250 gram Snelfiltermaling 500 gram 1 spaarzegel 2 spaarzegels Perla Mild Uitgebalanceerd mild en geurig Snelfiltermaling 250 gram 1 spaarzegel Snelfiltermaling 500 gram 2 spaarzegels Grove mating 250 gram 1 spaarzegel Bonen 250 gram 1 spaarzegel Bonen 500 gram 2 spaarzegels Perla Mild Cafeinevrij Zonder cafei'ne, maar mdt smaak. Snelfiltermaling 250 gram 1 spaarzegel Snelfiltermaling 500 gram 2 spaarzegels Perla Mokka Bijzonder geurig en bijzonder krachtig. Snelfiltermaling 250 gram 1 spaarzegel Snelfiltermaling 500 gram 2 spaarzegels Bonen 250 gram 1 spaarzegel Perla Mokka cafeinevrij Dezelfde voortreffelijke geur en smaak als Perla Mokka. Maar dan zonder cafei'ne. Snelfiltermaling 250 gram 1 spaarzegel Perla Espresso Dubbel gebrande espresso-melange naar Italiaans recept. Snelfiltermaling 250 gram 1 spaarzegel Perla Superieur Konlng onder de koffies, met een vol aroma en een buitengewoon fijne smaak. Snelfiltermaling 250 gram 1 spaarzegel Perla Extra Mild Een mllde smaak, een voile geur en... vriendelijk voor de maag. Snelfiltermaling 250 gram 1 spaarzegel Perla Aroma Verfijnde dessertkoffle met een extra smaakaccent Chocolade/Amandel 50 gram 1 spaarzegel Butterscotch 50 gram 1 spaarzegel Rum/Orange 50 gram 1 spaarzegel Cappucino 50 gram 1 spaarzegel Perla Cafe Filtre Pak met 10 compleet gevulde eenkops- koffiefilters 1 spaarzegel Perla Oploskoffie Perla Robusta 200 gram Perla Mild 200 gram Perla Mokka 200 gram Perla Mokka 100 gram 2 spaarzegels 2 spaarzegels 2 spaarzegels 1 spaarzegel Perla Oploskoffie cafeinevrij Perla Mild 100 gram 1 spaarzegel Perla Mild 200 gram 2 spaarzegels N.B. Bij de potten oploskoffie vindt u de spaarzegels onder het deksel.

Allerhande | 1993 | | pagina 133