In uw AH-winkel heeft u extra veel keus Sfeervolle kerststukjes voor elk interieur B00DSCHAPPENN1EUWS VAN ALBERT HEIjN BOODSCHAPPEN DOEN VOOR DE FEESTDAGEN nieuws Sfeervol ontbijten Kwarteleitjes Kalkoen uit de diepvries Met de feestdagen in het verschiet is de tijd van extra lekker eten en drinken weer aangebroken. Verder vindt u op de bedieningsafde- ling de lekkerste salades. Wat dacht u van zalmsalade, krabsalade, forel- of garnalencocktail? Vanaf 6 december bieden de bloe- men- en plantenafdelingen van de AH-winkels een ruime keus aan kerst stukjes. U kunt kiezen uit zo'n 30 kleur- variaties: van harde kleuren tot pastel- tinten. Voor elk interieur is er wel een sfeervol le combinatie. De kleur van de kaars komt terug in het kerststukje. Alle stuk- jes zijn samengesteld met vers (denne- en/of coniferen)groen. Prosciutto crudo: een rauwe ham, die heerlijk zacht en zuiver van smaak is. Zalm-broccolisalade: een goed ge- vulde salade op basis van rode zalm, vermengd met broccoli in een voile roomsaus. Grove eendepate: witte wijn, tijm, laurier en rozemarijn geven deze een depate zijn evenwichtige geur en smaak. Zalmmousse: bereid met verse zalmfilet en op smaak gebracht met dille en roze peperkorrels. In het hart van de mousse treft u een medaillon van verse roze zalm. Pate en croute de marcassin: grove pate van wild zwijn, gemari- neerd in rode wijn met veenbessen. Voor extra openingstijden voor kerst en nieuwjaar: zie bladzijde 120 Speciaal voor het kerstontbijt of -brunch zijn bij AH boterklokjes, met grasboter in de vorm van een kerstklokje, van Van der Pol verkrijgbaar. De boter is goed smeerbaar en extra smaakvol als u het een kwartier voor gebruik uit de koelkast haalt. KLEIN MAAR FIJN Tijdens de feestdagen-periode zijn op de zuivelafdeling kwarteleitjes verkrijg baar. Dit zijn kleine, bruin gespikkelde eitjes met een fijne smaak. Eitjes om mee te garneren of te gebruiken als borrel- hapje. Een kwarteleitje weegt ca. 25 g en is in 1 a 2 minuten hardgekookt. AH heeft niet alleen verse kalkoen voor de feestdagen, maar ook kalkoen uit de diepvries (1800 of 2500 g). Het voor- deel hiervan is dat u het ruim van tevo- ren kunt kopen. In deze Actueel alvast een voorproef je van een aantal bijzondere produkten die Albert Heijn voor de ko- mende feestdagen in de win- kels heeft. We beginnen op de bedieningsafdeling vlees- waren. Van 13 t/m 24 decem ber vindt u hier een extra groot assortment lekker- nijen. Van originele salade - cocktails tot kalkoen met champag ne. Een kort overzicht. Edelsalami: een middelfijne salami van zuiver varkens- en rundvlees in genopte darm. Truffelleverworst: een romige smeerleverworst bereid van kalfsvlees en Franse truffels, licht op beukehout gerookt en verrukkelijk van smaak. Pate canard au porto: een pate waarin eendevlees en een scheutje port zijn verwerkt. Kalkoen met champagne: kal- koenvlees vermengd met fijn mager varkensgehakt, pistachenoten en een scheutje champagne. Caquelon met pate: een ovenvast schaaltje gevuld met heerlijke kerst- pate. Saucisson Noel: Franse, grove, droge worst. AH ACTUEEL

Allerhande | 1993 | | pagina 129