V R A A G EN ANTWOORD Andrelon heeft effect •as Wat is het verschil tussen de pralines 'Wallon' en 'Flamand'? Kan brood in de plastic zak worden ingevroren Hoe lang is panklare groente houdbaar? Wilt u iets meer weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? De bedrijfsleiding in uw AH-winkel zal met genoegen uw vragen beantwoorden. Voor meer informatie kunt u gratis bellen met de AH Servicelijn: 06-0305. Elke vraag wordt beantwoord: sommige direct, over andere bellen we u terug. Interessante vragen worden in deze rubriek gepubliceerd. Om redenen van privacy worden hierbij alleen de initialen van de vragensteller afgedrukt. U verkoopt doosjes Delicata bonbons met de namen Wallon en Flamand. Kunt u me ook zeggen wat het verschil is tussen deze bonbons? MEVR. B. TEU. We verkopen de pralines Wallon CWaals') en Flamand ('Vlaams') in doosjes van 250 gram. De prijs en de kwaliteit van deze bon bons zijn gelijk. Het verschil tus sen deze bonbons is het assorti- ment; in een doosje pralines Wallon zitten overwegend meer bonbons met noten en een luch- tige vulling. Ik vries aljaren het bij AH gekochte brood in. Ik doe het brood in speciale diepvries- zakken en niet in de plastic zakken waarin het brood door u wordt verkocht. Nu hoorde ik laatst iemand zeggen dat ze het brood met de AH-verpakking zo in de diepvries deed. Kan dat eigenlijk wel? DHR. M. TEA. Juist omdat tegenwoordig zoveel mensen brood voor de heie week inkopen en in de diepvries doen, wordt bij Albert Heijn het brood verpakt in een zak van polyethyleen, waarin het brood kan worden ingevroren. Het is dus niet nodig om het brood over te doen in speciale diep- vrieszakken, De bewaartijd van ingevroren brood (wit, bruin, vol- koren) is ca. twee weken. De plastic zakken waarin losse broodjes verpakt kunnen wor den, zijn niet zo geschikt om in te vriezen. Deze zakken worden gemaakt van polypropyleen (dit voelt wat harder aan dan de gewone plastic zak) en dit mate- riaal kan in de diepvries gaan scheuren. Volgens mij loopt het vitamine- gehalte in gesneden groente snel achteruit. Maar op de kant-en- klaar gesneden boerenkool zag ik staan dat deze twee a drie dagen houdbaar is. Zijn tegen die tijd dan niet alle vitamines emit? MEVR. T. TES. 116 AllerHande

Allerhande | 1993 | | pagina 118