Start wildseizoen Verantwoord bakken en braden Kattebakvulling van oud papier AH Chilibonen: snel en makkelijk 11 November is de dag... Nieuw uit de diepvries: 'snel klaar' kipsteaks B ecel introduceert naast het al bekende pakje 'Becel voor bakken en braden', nu een nieuw kuipje met de naam 'bak en brand plus'. Plus staat voor een lager verzadigd vet- gehalte (slechts 25% tegen- over 35%). Net als de 'gewo- ne' Becel voor bakken en bra den heeft bak en braad plus bovendien een hoger linol- zuurgehalte (ruim 50% te- genover 44%) en past in een cholesterolverlagend dieet. Becel bak en braad plus, 400 G lieuvriendelijke eigenschap- pen biedt de kattebakvulling nog meer voordelen: het geeft onaangename geuren geen kans en het is stofvrij, zodat het kattevel schoon blijft. AH Kattebakvulling oud Ah Kattebakvulling oud pa pier wordt gemaakt van uit- sluitend oud papier, waar- door 100% recycling wordt verkregen. Bovendien wordt het op milieuvriendelijke wij- ze geproduceerd zonder ge- bruiktemakenvaneen bleek- proces en met weinig ener- gieverbruik. Naast deze mi- Weinig tijd en toch een vol- waardige maaltijd op tafel zetten? Denkt u dan ook eens aan AH Chilibonen. In een handomdraai bereid u hier- mee chili con came. In het blik zitten bruine bonen in een pittige tomatensaus met chilipoeder. Thuis bijvoor- beeld nog even ml gebakken gehakt toevoegen en in stuk- jes gesneden groenten. Na ca. 15 minuten is de dampende bonenschotel klaar. Lekker met tomatensla en bruin stokbrood. AH Chilibonen, 400 g Mora kipsteak is een produkt gemaakt van kip- en kalkoen- filet met een gegrild-vlees- smaak en een krokant korstje. Ideaal om te combineren met aardappeltjes en groenten, met patates frites of met een broodje voor bij de lunch. Kipsteak kunt u makkelijk en snel bereiden op verschillen- de manieren: in de koekepan, oven, onder de grill of op de barbecue. Mora kipsteak, 2 stuks A 85 g BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN Bij de bedieningsslagerij en in de koelvitrine bij het voorverpakte vlees vindt u diverse soorten wild en gevo- gelte: konijn, haas, parelhoen, hert, eend en kalkoen. Het vlees van wild is stevig, mager en vol van smaak. De typische wildsmaak en malsheid van het vlees ontwikkelen zich tijdens het besterven (een korte pe- riode na de slacht waarin het vlees kan 'rusten'). Eigenlijk is het jammer dat wild en gevo- gelte vaak alleen tijdens de feestdagen op het menu staan, want de bereiding hoeft niet in- gewikkeld of tijdrovend te zijn. Kijk maar naar de bereidings- adviezen op het voorverpakte vlees of vraag het uw AH-slager en natuurlijk naar de bijzonde- re recepten met wild en gevo- gelte in deze AllerHande. PAPIER, 10 LITER ...dat mijn lichtje branden mag! Dit liedje zal op 11 november weer in vele straten gezongen worden. In grote delen van ons land vieren kinderen op deze dag namelijk het St. Maartenfeest. Met kleurige, brandende lampjons gaan zij langs de huizen en bren- gen hun St. Maartenliedjes ten gehore. Met een doel: lekker veel snoepgoed ophalen. Een leuke snoepsuggestie daarvoor is de kilo- baal met spekken van Hoepman of de silo Super Mix met onder andere kauwgom, caramels en lollies. Wilt u liever geen snoep ge- ven, dan is het verstandig om wat mandarijnen in huis te halen. AH ACTUEEL

Allerhande | 1993 | | pagina 137