Bij Greenfields rundvlees krijgt u de weegbree en de moerasrolklavercadeau. Greenfields Ga ook woordkruisen met Greenfields. Win een luxe braadpan of gratis vlees. Al het rundvlees van onze slager is lekker Maar bijzonder lekker rundvlees heeft-ie ook. Het heet Greenfields en het komt uit Noord ler- land. De runderen grazen daar op ouderwetse wei- landenwaarbehalvealler- lei grassoorten nog een heleboel andere planten groeien. Moerasrolklaver, weegbree, cichorei, wilde tijm, noem maar op. En bij elke hap die een Greenfields koe neemt krijgt ze een tongvol van dat lekkers mee naar binnen. Dat maakt dat het Greenfields vlees beduidend malser en voller van smaak is. Dat heeft overi- gens ook te maken met het runderras dat de leren daar fokken. U zult ook zien dat hier en daar kleine vetadertjes door het vlees lopen. Ze smelten weg in de braadpan, maar intussen hebben ze wel het nodige gedaan om de smaak en de malsheid van het vlees te bevorderen. Vandaar dat de Greenfields ossehaas,-biefstuk, -kogelbiefstuk,-entrecote,-rosbief,-bieflappen, -steaks,-pepersteaks,-magere runderlappen, -doorregen runderlappen en -riblappen zo bijzonder lekkerzijn.Alsjenietoppast wordt Greenfields al gauw een verslaving. En datgeldt ook voor het nieuwe spel- letje dat we hebben uitge- vonden en waar iedereen aan mee mag doen. Het heet "Woordkruisen met Greenfields". Het is leuk en opwindend om te doen. En je kunt erfantastische prijzen mee winnen. Een prachtige zware braadpan. Of waar- debonnen voor gratis Greenfields vlees. Als u snel bent kunt u nog net meedoen. Op de vlees- afdeling hebben ze wel een wedstrijdfoldervoor u. Als u daar dan toch bent, neem dan ook 'n stukje Greenfields mee. r

Allerhande | 1993 | | pagina 59