Doe wat voor een dier en puzzel mee! Woordkruisen met Greenfields Eet wijzer: van alles genoeg, van niets teveel Nieuwe oogst Hollandse appeis en peren BOODSCHAPPEN N I EUWS VAN ALBERT HEIJN Nieuw: feta kaasblokjes A H Deense feta kaasblokjes hebben een zachte smaak. De feta wordt gemaakt van koe- melk. Feta kan bijvoorbeeld gebruikt worden als toevoe- ging in salades of als onder- deel van een voorgerecht. De potjes Deense feta vindt u in de koefvitrine bij de zuivel- afdeling. Door de schroefdek- sel op het potje kunt u de kaas blokjes makkelijk bewaren, (de kaasjes drogen niet uit als u ze in het vocht bewaart). AH Deense feta kaasblokjes, 200 g Eet wijzer Nieuw: Kidneybonen A H Kidneybonen zijn rood- bruin gekleurde bonen en worden zo genoemd vanwege de vorm van de boon (kidney is Engelsvoor nier). Ze sma- kenietszoeterdanbruine bo nen. In bonengerechten kunt u bijvoorbeeld bruine bonen of kapucijners vervangen door kidneybonen. Door hun mooie uiterlijk en kleur wor den ze ook veel gebruikt in bonensalades. AH Kidney- r bonen, 400 G Het motto van de huidige voorlichtingscampagne van de Nederlandse Kanker- bestrijding/Koningin Wilhel- mina Fonds is: 'Eet wijzer, van alles genoeg, van niets teveel'. Bij de actie hoort een folder waarin de Spelregels Goede Voeding van het Voorlich- tingsbureau voor de Voeding zijn opgenomen. Er zijn een miljoen folders verspreid in ruim 4000 levensmiddelen- winkels en supermarkten, waaronder alle AH-winkels. Deze maand ligt de nieuwe oogst appeis en peren te pronken in de fruitkistjes van uw AH-winkel. AllerHande staat even stil bij de inhoud van diverse kistjes appeis en peren. Als eerste soor- ten vindt u in de winkel de Cox's Orange, stevig, sappig en zeer aromatisch; de Goudreinette, fris zuur en stevig en de Elstar, zacht zuur, aromatisch, stevig en sappig. Bij de peren zijn dat de Saint Remy, stoofpeer rood kokend en de Doyenne du Cornice, zoet aromatisch en zeer sappig. Wat later volgen de jonagold, zacht zuur, sappig en aromatisch en de Golden Delicious, licht zoet, stevig en sappig. Greenfields vlees is bij- zonder mals rundvlees met een voile smaak en het komt uit Noord-lerland. AH en Greenfields organiseren een wedstrijd met mooie prijzen, waar iedereen aan mee kan doen. Hoe? Op de vleesafdeling in uw AH-winkel ligt een folder met wedstrijd- formulier, waarop het woord- kruisenspel wordt uitgelegd. U levert uw ingevulde formu- lier in, uiterlijk op zaterdag 9 oktober 1993, in de inleverbox op de vleesafdeling in uw AH-winkel. Per winkel worden minstens drie prijzen uitge- reikt. De eerste prijs bestaat uit een luxe geemailleerde braadpan van het beroemde Franse merk Cousances. Twee- de prijswinnaars krijgen 30,- en derde prijswinnaars 15,- aan Greenfields vleeswaarde- bonnen. Kids for animals (jeugdafdeling van de Ne derlandse Vereniging tot Bescherming van Dieren) houdt haar jaarlijkse actie random die- rendag d.m.v. een kleurwedstrijd voor kinderen en een puzzelwedstrijd voor het hele gezin. Zo hoopt de dierenbescherming geld in te zamelen voor haar werk. Bij de informatiebalie van alle AH- winkels liggen de kleurplaten en puzzels voor u klaar. Op de achterkant van het deelnamefor- mulier staat beschreven hoe u mee kunt doen. Bij inzending plakt u 2,50 extra aan postze- gels, hiervan gaat een gedeelte naar het Otter- station Aqua Lutra in Leeuwarden en een ge deelte naar het jeugdwerk van de dierenbe scherming. U kunt insturen t/m 31 oktober 1993. Bij de puzzelwedstrijd maakt u o.a. kans op een van de twee hoofdprijzen, bestaande uit een vakantie voorzes personen gedurende een week in een luxe bungalow op vrijetijdspark 'De Beekse Bergen', een SEGA spelcomputer of toegangskaartjes voor het hele gezin voor diverse attractieparken in Nederland. De prij- zenpot voor de kleurwedstrijd bestaat uit de- zelfde hoofdprijs als bij de puzzelwedstrijd en verder dingt u mee naar o.a. een schildersset en een boekenpakket. Van altes genoeg van niets teveei AH ACTUEEL

Allerhande | 1993 | | pagina 167