Gratis maxi CD The Phantom of the Opera' Zelf jam maken? Bel de receptendienst Kinderkoekenweek BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN Nieuw tussendoortje: The Cheezer 4naf 27 Septem ber tot het eind van dit jaar houdt Het Nederlands Zui- veibureau een promotiecam- pagne voor een nieuw kaas- snackrecept. Deze snack zal door het leven gaan als 'The Cheezer'. U maakt The Cheezer heel eenvoudig zelf thuis klaar. De snack bestaat uit een shoarma- of pita- broodje, gevuld met jam en Nederlandse kaas. Het gevul de brood je wordt opgewarmd in een broodrooster of oven, zodat het krokant wordt. Via folders en posters in uw AH-winkel maakt u nader kennis met The Cheezer. Op de verpakkingen van kaas en de shoarma- broodjes komt u de berei- dingswijze tegen van The Cheezer. Bovendien zullen de lichtbelegen Hollandse kazen en de voorgebakken AH Shoarmabroodjes in de aanbieding zijn. Spaar met Lavazza koffie voor espresso- kopjes -v Aan de blikken Lavazza es presso hangt een interes- sant foldertje voor alle espres- soliefhebbers. Lavazza, de echte Italiaanse espressokof- fie, biedt haar koffiegenieters twee elegante porseleinen es- pressokopjes aan voor slechts /14,99 (inclusief verpakkings- en verzendkosten). Normaal kosten deze kopjes circa/25,-. In het foldertje staat hoe u in het bezit kunt komen van de espressokopjes. Speciaal voor de kinderen viert Albert Heijn tijdens de kinder- boekenweek (van 13 t/m 23 oktober) de kinderkoekenweek. Op de bake off-afdeling haalt u vijf koeken voor de prijs van vier. Deze aanbieding geldt voor de gevulde koek, appel gevulde koek, kokosmacroon, bitterkoek en de speculaas gevulde koek. Met een mooi kinderboek en een lekkere koek genieten uw kinderen dubbelop. Van donderdag 14 t/m zaterdag 23 oktober 1993 ontvangt u bij aankoop van een ze- vental artikelen bij uw AH-winkel een gratis maxi CD van de beroemde musical The Phantom of the Opera'. Het betreft hier de engelstalige uit- voering. Op de CD beluistert u een selectie van de mooiste nummers uit de musical (speelduur ca. 15 minuten). De volgende produkten zijn in de actie opgenomen: Mars mini (zak 300 g); Milky Way mini (zak 300 g); Twix mini (zak 300 g); Whiskas, keu- ze uit tien varianten (blik 400 g); Whiskas cocktail, keuze uit drie va rianten (pak 300 g); Pedigree pal, keuze uit twee varianten (blik 400 g); Uncle Ben's witte rijst (pak 375 g); Uncle Ben's bruine rijst (pak 375 g); Uncle Ben's sausen, keuze uit drie va rianten (pot 350 g). Deze actie-arti- kelen zullen in de winkel bij elkaar worden gepresenteerd. Bij aankoop van zeven artikelen in een keer uit het boven- staande overzicht ontvangt u de gratis CD. Voor alle duidelijkheid: u mag zeven dezeifde artike len kopen of verschillende artikelen van de hierboven genoemde artikelen. Als alle zeven artikelen maar tegelijk worden afgerekend bij de kassa, dan ontvangt u, ook bij de kassa, de gra tis CD met de wereldberoemde muziek. Nu de winkels weer vol liggen met onder andere verse appels, peren en (pitloze) druiven, is het de tijd om deze vruchten te verwerken tot jam, gelei of chutney. Met de moderne geleermid- delen (Van Gilse geleisuiker, geleisuiker speciaal of geleipoeder) bereikt de vruchtenmassa na slechts een paar minuten koken de gewenste dikte. Bij de Van Gilse receptendienst kunt u terecht voor adviezen, tips en recepten. De receptendienst is bereikbaar op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur onder telefoonnummer 01650- 34767. Schrijven kan ook, het adres is: Van Gilse receptendienst, Postbus 1308,4700 BH Roosendaal. Wat dacht u bijvoorbeeld van een appei-peer-sinaasappeljam? Bel gewoon even!

Allerhande | 1993 | | pagina 165