1983-1993: In tien jaar is er veel veranderd in uw AH-winkel AH gestart met onbedrukt inpakmateriaal JKort ni^cuws Steek uw ucht op Magnetron kookboek periode waarin 100 Aller- Handes zijn verschenen, eens op een rijtje gezet. AllerHande, dat alleen met bijzon- dere gelegenheden als Kerst ver- scheen, wordt in oktober 1983 een echt tijdschrift van Albert Heijn. Twee nieuwe kazen worden gein- troduceerd: Maaslander en Texelaar. Sauzen uit een flesje raken in: whis ky cocktaiisaus, kerriesaus, knoflook- saus, chilisaus en groene pepersaus worden steeds meer gebruikt. Op verpakte levensmiddelen worden voor het eerst E-nummers vermeld. AH begint erop te letten dat er steeds meer kleine huishoudens zijn, en dat er dus meer kleine verpakkin- gen nodig zijn. Zo worden er van AH's eigen merk negen soorten x/3 (liter) potjes groente geintroduceerd. De was doen gaat efficienter: er komen totaalwasmiddelen op de markt, die een sterke verbetering zijn ten opzichte (lees verder op biz. 2/3) Sinds kort is er een begin gemaakt met onbedrukt inpakmateriaal in de AH-winkels. De kaas-, groente- en vleeswarenafdeling bijten de spits af. Actueel heeft de belang- rijkste veranderingen van de afgelopen tien jaar, de Onbedrukt inpakmateriaal be- spaart drukinkt, dus ook het mi lieu wordt bespaard. In een proef is onderzocht wat u als klant vindt van onbedrukt inpakmateriaal. Het me- rendeel van de AH klanten vindt het weglaten van de bedrukking een goe- de zaak; vooral vanwege het milieu. Naar aanleiding van de proef heeft AH besloten inpakmateriaal zonder opdruk te gebruiken, de produktie daarvan loopt nu volop. In de winkel kunt u binnenkort de bianco zakjes voor de groente- en de vleeswarenaf- deling en bianco vellen voor om de kaas op de kaasafdeiing tegenkomen. Eind van dit jaar wil Albert Heijn al het inpakmateriaal onbedrukt hebben. BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIIN AH ACTUEEE Nadat de zomertijd ten einde is, gaan de lampen in huis weer eerder aan. Tijd om uw lampenvoorraad even na te lopen. Dat wordt extra aantrekkelijk, omdat de duopakken AH Lampen in de aanbieding zijn. U kunt kiezen uit een set van twee lampen van 25, 40, 60 of 75 Watt. VAN AH IS ER WEER ALLERLEI KEMS-KtuMn^ vooricomt r-.y' Tthokkendc J~ Ic xctton kan lodcrccn E-nummers op de verpakking Twee nlcuwc Nederiandse koicn van de bovenste plank Korter en goedkoper wassen In 1991 introduceerde AH 'Het lekkere j magnetronboek' met informatie, tips en recepten voor de magnetron en de combinatiemagnetron. Het boek was in korte tijd uitverkocht. Binnenkort verschijnt de derde druk. De prijs is nog steeds 19,95 (zolang de voorraad strekt). Behalve recepten bevat het boek een uniek hoofdstuk waarin op alfa- betische volgorde heel veel voor de magnetron geschikte produkten wor den beschreven en wat er allemaal wel en niet mee kan. Ook wordt uitge- legd hoe de magnetron en de combi natiemagnetron precies werken. AH ACTUEEL

Allerhande | 1993 | | pagina 157