Maaltijdvariaties met Sugo Italiano T PUUR VAN SMAAK sugo italia liano wordt voor Nederland exclusief voor Albert Heijn gemaakt. Waarom in een pakje? De saus zit niet in een potje of blikje, maar in een pakje, omdat een pakje minder zwaar, minder kwetsbaar en eenvoudig te openen is. Het pakje oogt zeer compact, toch zit er 370 gram (360 ml) saus in. Gesloten pakjes kunt u buiten de koelkast bewaren tot de 'ten minste houdbaar tot'-datum die op de verpak- king staat. Als u de pakjes een- maal geopend hebt, dan is de saus nog een paar dagen houdbaar in de koelkast. De pakjes Sugo Italiano kosten per stuk 1,99. Variatie in smaak De basis van de drie sauzen is hetzelfde, de kruidensamen- stelling en de toevoeging van champignons geven het ver- schil in smaak. In de Sugo Ita liano kruiden zitten peterselie, basilicum, oregano en knof- look. De Sugo Italiano pikant bevat de meest uitgebreide kruiden- en specerijenmelan- ge: peterselie, basilicum, oregano, laurier, peper, rode paprikapoeder, nootmuskaat, koriander, kruidnagel en knoflook. De Sugo Italiano champignon bevat plakjes champignons en is gekruid Aautesh met peterselie, basilicum, oregano, knoflook en peper. In alle drie de sauzen zit g&n vlees. Dat is eigenlijk niet zo verwonderlijk, want Italianen eten hun pastagerecht (een tussengerecht dat volgt na het voorgerecht en voor het hoofdgerecht) meestal het liefst met een pure tomaten- saus. Wilt u echter vlees toe- voegen aan de saus, dan kan dat natuurlijk altijd. Denk aan rul gebakken (kalfs)gehakt of stukjes ham of salami. Voor het verwarmen van de saus is het belangrijk dat u de saus niet laat koken, want dan mist u de pure smaak. Sugo Italiano kan voor allerlei gerechten worden gebruikt zoals spaghetti, macaroni, ravioli, rijst, pizza en lasagne. Maar Sugo Italiano smaakt ook bij: lamsvlees, gehakt of kippevlees, bonenschotel, omelet, courgette, aubergine of bloemkool, stoof- schotel, gourmet of fondue. Extra groenten De Sugo Italiano is een complete, dus kant-en-klare saus. Wilt u er zelf toch nog iets aan toevoegen dan kunt u er bijvoorbeeld de vol- gende groenten aan toevoegen: uien, prei, papri ka, paddestoelen, courgette, aubergine of dop- erwten. AllerHande 63

Allerhande | 1993 | | pagina 63