m pasta op plantenbasis willen is er de biologische Parodontax. De zogenaamde 'rokerstandpasta' is speciaal bestemd om rookaanslag van uw tanden te verwijderen en bevat daarom meer schurende bestanddelen. Gebruik deze tand- pasta niet te vaak, u kunt er uw tanden mee beschadigen! De allerkleinsten onder ons poet- sen natuurlijk met een speciale peutertandpasta, die een verlaagd fluoridegehalte bevat omdat ze vaak extra fluoride in tabletvorm toegediend krijgen. Hoe kiest u de voor u geschikte tandpasta? Dat is natuurlijk allereerst een kwestie van smaak: u houdt misschien niet zo van een scherpe mint- smaak of bent er juist verzot op. U kunt in ieder geval kiezen uit vol- doende mogeiijkheden. Wanneer u last heeft van tand- (vlees)problemen, Is het raadzaam om uw tandarts of mondhygienist om advies te vragen. Zij kunnen u adviseren welke tandpasta u het beste kunt gebruiken. Van tandenpoetsen wordt uw gebit moot glad en schoon. Bovendien geeft tandenpoetsen een heerlijk frisse mond. Bij Albert Heijn kunt u kiezen uit een uitgebreid assortiment tandpasta's. chadigingen. Deze tandpasta's worden wel aangeduid met ter- men als 'dentine' of 'tandvlees (protect)'. Het assortiment tandpasta's reikt nog veel verden Zendium bevat bijvoorbeeld enzy- men, die bacterieremmend wer- ken. Wetenschappelijke onder- zoeken hebben aangetoond, dat enzymen een positieve werking op aften hebben. Aften zijn blaas- jes in de mond waar een groot aantal mensen last van heeft. Voor degenen die liever een tand- N!£UW "OUVBAU VERSCHILLENOE SMAKEN UITPROBEREN

Allerhande | 1993 | | pagina 105