Nieuw van Bonzo: MeesschoteL het fijnste vlees en toch compleef Als je echt gek op je hond bent (en daar geven bijna alle honden behoorlijk aanleiding toe) dan geef je je hond natuurlijk het beste wat er te koop is. De vraag daarbij is of je dan zover moet gaan dat je je hond bijvoorbeeld uitsluitend biefstuk geeft; omdat ie dat mis- schien wel het aUerlekkerste vindt. Honden zijn tenslotte van oorsprong vleeseters. Bij het Bonzo Voedingscentrum onder- zoeken we letterlijk alles wat met hondevoeding te maken heeft. Dus ook wat honden lekker vinden. Maar het accent in ons onderzoek valt daarbij toch ergens anders: namelijk op de gezondheid van de hond. Welke voedingsbestanddelen heeft een hond beslist nodig om in perfecte conditie te blijven; actief, vrolijk en met een mooie vacht. We weten daarom dat viees wel veel bevat wat een hond nodig heeft, maar toch niet alles. Voor de hondebezitter die zijn hond het allerbeste vlees wil geven (en daar zegt natuurlijk geen hond nee tegen) hebben we nu iets nieuws gemaakt, wat wel alle noodzakelijke vitaminen, mineralen, eiwitten en koolhydraten bevat om de hond in opti- male conditie te houden. 1VIEXJW rund en rund met lamsvlees. Het zijn de lekkerste vleesmaaltij- den geworden die een hond zich kan wensen, en dat zie je als hondebezitter al, als je het blikje openmaakt. Het ruikt ook heerlijk, en je hoeft er niet van op te kijken als je hond er zelfs de lekkerste bief stuk voor laat staan. Maar, wat de hond zeker niet ruikt, weet de baas nu; het is een fijne vleesmaaltijd waar bovendien niets essentieels aan ontbreekt. Dat is trouwens het algemene principe achter alle Bonzo produkten: ook Puppy Brokjes, Seniorbrokken, Voordeelvriend, Krokante Menubrokken, Diner Totaal en Vleesdiner zijn 100% complete produkten. Bouwend aan de gezondheid van de hond, een heel leven lang. En dat is een geruststellend gevoel, want met Bonzo komt je hond dus nooit iets tekort. En wie vanaf vandaag z'n hond met het aller-allerbeste wil verrassen, kan zeker rekenen Het heet: Bonzo Vleesschotel. De basis ervan wordt gevormd door een keur aan fijne vleessoorten, aangevuld met alle noodzakelijke voedingscomponenten. Er zijn twee varianten; op een extra enthousiast onthaal. Want voor nieuwe Bonzo Vleesschotel komt zelfs de meest kritische hond meteen z'n mand uit. Wat een hond niet mikt. maar ii baas wel moet weten. Bonzo Vlcesschotcl Vitamine A 1.000 IE/kg Vitamine D 100 IE/kg Vitamine E 10 mg/kg Eiwit 9,0 Vet 4,5 Koolhydraten 3,0 Ruwe Vezel 0,5 Mineralen 2,0 Het t, rund en lamsvlees.

Allerhande | 1993 | | pagina 44