NIEUW: PAPIEREN ZAKKEN Verse vis geurvrij verpakt VOOR GFT-AFVAL BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN Snelle aardappel- schotels Het koekenfestival: vijf halen, vier betalen Nieuws voor dropliefhebbers Verse groenteroosjes snel op tafel Win een barbecue imPIEBEN us#* Nieuw bij Albert Heijn is het zuurstofarm ver- pakte assortiment verse vis in blauwe bakjes. U krijgt geen luchtjes in uw bood- schappentas of koelkast en de bakjes zijn lekvrij. Op het etiket van de verse vis vindt u inforraatie over de berei- ding en in de winkel liggen receptenfolders voor u klaar. Verse vis levert veel eiwitten en vitamines. Veel vissoor- ten zijn mager. Bij vette vis bestaat het vet hoofdzakelijk uit onverzadige vetzuren. Het assortiment bestaat uit verse vis (o.a. forel, kabel- jauwfilet zalmmoten en Nieuw op de diepvriesaf- deling: Aviko Franse en Zwitserse aardappelschotel. De Franse schotel bestaat uit aardappelblolqes, papri ka, ham en ui. De Zwitserse schotel is een mix van rosti, kaas, ui, ei en ham. In een kwartiertje bakt u de schotel in een koekepan knapperig en bruin. De aardappelscho tel is een snelle en aantrek- kelijke vervanger voor on- der andere gekookte aardap- pels. Aviko Franse of Zwitserse Speciaal voor de huishoudens in Neder- land die het groente-, fruit- en tuinafval gescheiden verzamelen, verkoopt Albert Heijn de papieren containerzak en keukenem- merzak. Beide zakken zijn van 'nat-sterk' pa pier gemaakt en volledig composteerbaar. De container en emmer blijven van binnen schoon. Vooral tijdens de warme zomermaan- den biedt de hygienische zak uitkomst, want hij helpt stankoverlast voorkomen. Voor flat- bewoners is met name de keukenemmerzak extra handig, omdat ze niet meer met een (zware) emmer naar de centrale verzamel- container hoeven te lopen. Papieren containerzak, 5 stuks A145 uter of Keukenemmerzak, 5 stuks A10 liter Nieuw van AH zijn de Bloemkool roosjes en Broccoli roosjes. Een uit komst als u weinig tijd hebt en toch verse groente wilt eten. De groente is voor u schoongemaakt en zorgvul- dig gewassen, zodat ze bij u thuis zo de pan in kunnen. Het bereidingsadvies staat op de verpakking. Boven- dien vindt u hierop een sma- kelijke menutip. AH Bloemkool roosjes, 350gofAHBroccou roosjes, 300 g Verkrugbaar in de grotere AH-winkels. In de week van 5 tot en met 10 juli viert de AH bake-off afdeling het koe kenfestival. Tijdens dit festi val bakt de bakker vier nieuwe soorten verse koe- ken: Appel gevulde koek, Muffin, Gevulde muffin en Rum-rozijnen kokosmakroon. Deze nieuwe koeken krijgt u tijdens het koekenfestival mee voor de acde-aanbie- ding: vijf halen, vier betalen. Actueel geeft een voorproef- je. De appel gevulde koek heeft de vorm van een appel, is gemaakt van roomboter- wenerdeeg en heeft een frisse appelvulling. De tradi- t in Om te beginnen twee nieuwe soorten drop van het AH merk: Honing- drop zacht en zoet en Boer- derijdrop hard en zout. Ge- lijktijdig heeft AH Duiten- drop hard en zoet ver- nieuwd. Bovendien heeft AH sinds kort twee nieuwe soorten suikervrije drop: Zoete katjes en Zoute knopjes. In plaats van suiker bevat de drop suikervervangers. En tot slot brengt De Faam twee nieuwe 500 gramsvoor- deelzakken: Zoete drop en Zoute drop. AH Honing-, Boerderu- of Duitendrop, 250 g; AH Zoe te katjes of Zoute knopjes suikervru, 100 g; De Faam ZOETE OF ZOUTE DROP, 500 G poon), gebakken vis (o.a. lekkerbekjes, kibbeling en mosselen) en specialiteiten (o.a. garnalen, maatjesha- ring, scholzalmrolletjes en scampi). Tien weken lang kunt u wekelijks een van de drie Weber barbecues win- nen (deze actie loopt t/m 28 augustus 1993). Hoe? Be- denk een interessante bar- becuetip en spaar twee eti- ketten voorverpakte kip- en kalkoenprodukten. Meer in- formatie vindt u in het stic- kerboekje op de verpakkin- gen van de geselecteerde kip- en kalkoenprodukten. Muffin, Gevulde muffin, of Rum-rozunen kokos- makroon tionele Engelse muffin is een licht en smeuig cakeje. De gevulde muffin wordt tij dens het koekenfestival ge- vuld met kokos. Bij de rum- rozijnen kokosmakroon ver- raadt de naam al de inhoud van de smeu'fge koek. AH Appel gevulde koek, ah actueel 7 AARDAPPELSCHOTEL, 450 G

Allerhande | 1993 | | pagina 75