Ni chtwerk JgJerstellen ^/erfrissend gevoel J\Z^asker op Complete gezichtsverzorging van het AH merk Natuurlijk willen we alle- maal zo lang mogelijk een frisse, gladde huid behou- den. Met name cremes met liposomen dragen bij tot dit ideaal. Het doel van een dergelijke creme is: een strakke, frisse en stralende huid. De cremes zijn geschikt voor ieder huidtype en kunnen zowel's ochtends als 's avonds worden aange- bracht (AH, Plenitude, Nivea). Op de wastafel hoort naast de reinigingsmelk een lotion te staan. Een lotion haalt namelijk alle restjes van het reinigings- produkt weg en zorgt bovendien voor een heer- lijk fris gevoel. Alle huid- types moeten zacht wor den behandeld. Kies daar- om een tonic zonder alco hol met kalmerende of stimulerende bestandde- len (AH, Plenitude, Nivea). Dep met een in de lotion gedrenkt watje zachtjes over het gezicht. Laat de lotion goed opdrogen voordat u een verzorgen- de creme aanbrengt. Een onzuivere huid kan goed worden gereinigd met een speciale lotion (Clearasil tonic voor nor- male en gevoelige huid). Voor de optimale verzorging van de gezichtshuid heeft Albert Heijn van het eigen merk een complete produktlijn voor ieder huidtype, bestaande Uit een reini gingsmelk, gezichtstonic, dagcreme en nachtcreme. De verpakking van de produk- ten is neutraal wit. Het kleuraccent op de doos geeft aan voor welk huidtype - normaal, vet of droog - het produkt geschikt is. Alle produkten zijn dermatolo- gisch getest en hebben een neutrale pH-waarde. Dit betekent dat de zuurwaarde van het produkt is aangepast aan de zuurgraad van de huid, waardoor het de huid niet irriteert. Alle produkten zijn zacht voor de huid en geven ieder huidty pe, dankzij vitamines, de juiste ondersteuning. Het UV-A/B filter in de cremes beschermt de huid tegen schadelijke invloeden van buitenaf. Verder zijn er M vier speciale produkten voor de extra ver zorging van de huid. De AH Liposomen- creme bevat werkstoffen die de huid meer weerstand geven. De speciale AH Anti-rimpelcreme geeft de huid meer elasticiteit en verzacht rimpels in de huid. Beide cremes zijn geschikt voor ieder huidtype. De oogmake-up remo- verlotion en -pads van het AH merk zijn alcoholvrij en verwijderen zacht maar doeltreffend alle oogmake-up. Als de huid's avonds goed is gereinigd, is het tijd voor een goede nachtcreme. Vergeet bij het aanbrengen ook de hals niet! Smeer de creme niet over de oogleden; die hebben deze extra voe- ding niet nodig. Gebruik voor de huid rondom de ogen Never een speciale oogcontourcreme (Plenitude). De verzorgen- de en voedende bestand- delen van een nachtcreme doen hun werk terwijl u in diepe rust bent. Een masker is niet alleen goed voor de huid. Het is ook een reden om een kwartiertje heerlijk te ontspannen. Op een goed gereinigde huid heeft een masker het meeste effect. Kies wel altijd een masker dat bij uw huidtype past. Heeft u niet zoveel tijd? Het 3-minuten masker van Plenitude reinigt de huid snel en grondig en is heerlijk verfrissend aan het eind van een vermoei- ende dag.

Allerhande | 1993 | | pagina 111