Spaarvoorte gekke T-shirts! KUNKHAMEK Lekker wegkruipen met een goed boek. Heerlijk toch? Dankzij Klinkhamer kunt u deze zomer volop genieten. Heinz Konsalik schreef 'Nachten aan deNijl', Iris Dart 'Beaches' en Frangoise Sagan 'Met Hart En Hand'. Drie klinkende titels die u voor maar f 10.-* bij Klinkhamer kunt bestellen. Kijk op de actieverpakking in de winkel en haal die koeken en boeken in huis. Melitta Toppits maakt het u altijd makkelijk. Niet alleen in de keuken. Ook als het om het krijgen van zo'n te gek Melitta Toppits T-shirt gaat. Wat moet u doen? op al onze verpakkingen vindt u ons adres, onder de streepjescode. verzamel er 2 en voeg er een volledig ingevulde en onder- tekende bank- of girocheque ad f 9,95* bij. Let wel dat de 2 adressen van een verschillende kleur zljn. Moeilijk is dat niet, want al onze Melitta Toppits produkten hebben hun eigen kleur; zoals blauw voor diepvries- zakjes en rood voor magnetronfolie. Alle kleurcombinaties zijn goed. Vul de bestelbon in en stuuralles in een gefrankeerde envelop op naar: Melitta Toppits T-shirt, Postbus 600, 6040 AP Roermond. BOEKEN BIJ KOEKEN: 3VOOBIV TIENTJE! *Plus f 3,95 als bijdrage in de verzendkosten. Ik voeg hlerblj een cheque van f 9,95* en 2 adressen met een verschillende kleur. Naam: straat: Postcode:Plaats: bestelt hierbij T-shirt met opdruk nr. maat: Stuurt u geen adressen mee. dan dient u een bank- of girocheque ad f 17,95 c/9,95 8.- (M - L - XL) ter dekking van handling-en verzendkosten) met uw bestelbon mee te sturen

Allerhande | 1993 | | pagina 106