Volgens oud Paasgebruik T «i» IB 81 41 D *Kn""* :mg y V- V -C3Q -C555 i3D DAAROM GEBRU1K IK STRUIK. •VI5-V', RECEPTEN IN DIT NUMMER worden het weer feestelijke dagen. U zult meer tijd besteden aan de voorbereidingen. Eieren be- schilderen. De paasbrunch verzorgen. Terwijl er's avonds wellicht een Iamsbout met puree en asperges op't paasmenu staat. Laat Struik daarom helpen met een bouillon vooraf. Krachtig, zuiVer van mals vlees. Zonder kleurstoffen en conserveermiddelen. Een perfecte basis, door u eenvoudig te verrijken tot een perfect voorafje. Kleed zo'n heldere Krachtbouillon van Struik bijvoorbeeld feestelijk aan met wat tuinkers en hardgekookt ei. Of een paar 'ijsbergjes' van zeer stijf geklopt eiwit, subtiel bestrooid met fijngehakte bies- look. Ook kunt u bijvoor- beeld Krachtbouillon met Kippevlees 'binden' met gekookte, en daama gepureerde groene as- perges of broccoli, plus wat creme fraTche. Wei wat aspergepunten, dan wel broccoli- roosjes voor de garnering overhouden! Nog even een paar sleutelwoorden om de paas-fantasie te prikkelen: kwarteleitjes, aspic (van ge- geleerde Struik Krachtbouillonzalmforeleitjes en ragout (op basis van Struik Krachtbouillon). U ziet't, vooral als u wel wat hulp gebruiken kunt, is er altijd Struik. Met tips en ideetjes. En natuurlijk met de beste basis voor uw zelfgemaakte soep. Krachtbouillon van Struik. em. T V Maandblad van Albert Heijn Nummer 4, april 1993 VOORGERECHTEN 62 Koude visterrlne met gerookte forel en Crabfantasy 16 Lauwwarme kipsalade met aardbeien en tauge 19 Lauwwarme salade van gerookte kip en mango 20 Lauwwarme salade van gevulde kipfilet en groene asperges 12 Romige auberglnesoep 92 Salade met paddestoelen, lever en appeldressing LUNCHGERECHTEN 55 Bruin bolletje met rosbief en avocado-appelsalade 55 Croissant met zalm 49 Italiaanse bol met gerookte kipfilet 51 Kaiserbroodje met chorizo en maissalade 16 Lauwwarme kipsalade met aardbeien en tauge 19 Lauwwarme salade van gerookte kip en mango 20 Lauwwarme salade van gevulde kipfilet en groene asperges 53 Maanzaadbroodje met mango en Schwarzwalderschinken 51 Pistolet met preisalade en gerookte forelfilet 53 Sesambolletje met kaas en spek 57 Tijgerbolletje met lollo rosso en Roquefort 49 Volkorenbolletje met makreel en sinaasappel 57 Warme beschuitbol met visragout HOOFDGERECHTEN 29 Gegrilde varkensrollade met tomaten-mangosaus 29 Kalfsrollade met lentegroenten en cidersaus 27 Kalkoenrollade met kruidige abrikozensaus 87 Katenspekrolletjes met aardappelwafeltjes en spinazie 95 Lamsbout met ratatouille 121 Lamskoteletjes met frambozen-rozemarijnsaus 85 Portugese sardines met rijst en rauwkost 126 Rosbief met rode wijnsaus en geitekaassoesje 124 Scholletjes met asperges en kruidensaus 122 Varkensmedaillons met walnoten 82 Venkelschuitjes gevuld met vegetarische blokjes en walnoten NAGERECHTEN 93 Kaastaartje met Gorgonzolasaus DIVERSEN 79 Appefkruidkoek 76 Appel-zandgebakjes 74 Ronde appeltompouce EIERGERECHTEN 12 Aardbeiei 13 Ansjovis ei 12 Duivels ei 15 Ei-bloemetje 15 Ei-kippetje 14 Ei-mandje 12 Kokos-kerrie ei 13 Oostersei 13 Quiche ei 12 Waldorf ei 13 Zalm ei 4 AllerHande

Allerhande | 1993 | | pagina 4