A H SERVE H U I E R T STRAITEUR B I J U T H U I S Steeds meer mensen kiezen regelmatig voor een goede maaltijd, waar ze zelf vrijwel geen werk aan hebben. De AH Huistraiteur biedt hen een ruime keuze in uitstekende kant-en-klare gerechten. Twee maal per jaar een nieuwe menukaart getest Het verwarmen van de maaltijden kwaliteit Naast de gerechten van de Huistraiteur zijn er ook de AH Familiepakken. Ook dit zijn gekoelde kant-en-klare maaltijden. Een familiepak heeft een inhoud van 1 kilo en is voldoende voor twee a drie personen. De familiepakken zijn verpakt in een bak met doorzichtig folie, waardoor u duidelijk kunt zien wat u koopt. Door de grotere hoe- veelheid is het familiepak ver- houdingsgewijs goedkoper dan een gelijksoortig gerecht van de Huistraiteur. De receptuur van de gerech ten uit de familiepakken ver- schilt van die van de Huistrai teur, maar voldoet aan dezelf- de hoge kwaliteitseisen. De gerechten van de AH Huistraiteur en de Familiepak ken zijn verkrijgbaar in alle AH en (D winkels en in een aantal winkels. Het assortiment van de fami liepakken bestaat uit populaire eenpansgerechten, zoals lasag ne, moussaka, paella en ver- schillende stamppotten, te ment weer verkrijgbaar. Ook weten boerenkool, hutspot en tussentijds zult u wel eens een zuurkool. Als u zo'n gerecht nieuw gerecht in het assorti- zelf maakt, staat u meestal ment aantreffen. geruime tijd in de keuken. Een familiepak hoeft u alleen nog maar even te verwarmen. Recepten uitgebreid Bij de Huistraiteur vindt u ook eenpansgerechten zoals lasagne al salmone, tagliatelle bolognese of babi katjang. Daarnaast zijn er de dagscho- tels. Dit zijn maaltijden die uit twee of drie onderdelen bestaan. Met een frisse salade of rauwkost maakt u er een complete maaltijd van. De gerechten van de Huistrai teur zijn iets exclusiever dan de familiepakken. Zoals bij- voorbeeld kalfsblanquette, zalmfilet of hazepeper. Naast eenpansgerechten en dag- schotels brengt de Huistrai teur ook heerlijke soepen en quiches. De 'menukaart' van de AH Huistraiteur en Familiepakken verandert twee maal per jaar. Eind april verdwijnen winter- se gerechten zoals stamppot ten, erwtensoep en hazepeper en maken plaats voor het zomerassortiment. Begin oktober is het winterassorti- Bij de keuze van de maaltijden en gerechten gaat de AH Huistraiteur niet over erfn nacht ijs. Een groep, bestaan- de uit circa tweehonderd per sonen uit alle lagen van de Nederlandse bevolking, test een nieuw gerecht uitgebreid. Naar aanleiding van deze test wordt de receptuur zonodig aangepast. Natuurlijk blijven er altijd persoonlijke verschil- len. Wat de een te zout vindt, vindt de ander juist flauw. Maar door de gerechten door zoveel mensen te laten proe- ven, proberen we de beste middenweg te vinden. U kunt de maaltijden van de Huistraiteur in de verpakking verwarmen. Dit kan zowel in de oven als in de magnetron. U kunt ze ook au bain-marie verwarmen. De quiches wor- den eerst uit de verpakking genomen en daarna in de oven verwarmd. Het AH Familiepak Heeft een inhoud van 1 kilo. Al enkele jaren kunt u genie- ten van de smakelijke maaltij den van de AH Huistraiteur. De Huistraiteur biedt u een ruim assortiment aan gekoelde kant-en-klare maaltijden en gerechten voor een persoon. U vindt ze in de zelfbedie- ningskoelvitrine, waar ook de verpakte vleeswaren verkrijg baar zijn. De Huistraiteur zit niet stil: het assortiment ver andert regelmatig.

Allerhande | 1993 | | pagina 25