Harmisol Yloeibaar nu ook voor in de JSnbsS V R A A G EN ANTWOORD Harmisol houdt uw textiel langer droog en schoon HH Wat is het verschil tussen gele en witte azijn Broccoli wordt geel, hoe kan dat? Moet Olvarit Puur Sap in de koelkast worden bewaard? Nieuwe Harmisol Vloeibaar is speciaal ontwikkeld voor gebruik in de wasmachine. Dankzij een totaal nieuwe forniule maakt u kleding en textiel nu veel makkelijker water- en vuilafstotend. De sensationeel ver- nieuwde Harmisol Vloeibaar werkt niet alieen veel makkelijker en sneller, maar ook veel beter. xtielspray U krijgt in een handomdraai een perfect resultaat. Zonder tobben of emmeren. Harmisol Vloeibaar is ideaal voor alles wat droog en schoon moet blijven zoals regenjassen, spijkerbroeken, ski- en kinderkleding. Maar ook voor tafellakens, grand- foulards, tuinkussens, linnen schoenen en vele andere stoffen die u dagelijks gebruikt. Harmisol is ook verkrijgbaar als spray. Wilt u iets meer weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? De bedrijfsleiding in uw AH-winkel zal met genoegen uw vragen beantwoorden. Voot meer informatie kunt u gratis bellen met de AH Serviceiijn: 06-0305. Elke vraag wordt beantwoord: sommige direct, over andere bellen we u terug. Interessante vragen worden in deze rubriek gepubliceerd. Om redenen van privacy worden hierbij alieen de initialen van de vragensteller afgedrukt. Kunt u mij vertellen wat het verschil is tussen witte en gele azijnBovendien wil ik graag weten of er een verschil van toe- passing is. DHR. EG. TEA. Wanneer aan witte azijn wat caramel wordt toegevoegd, wordt deze geel. Caramel heeft geen invloed op de smaak. Vroe- ger, toen men nog geen heldere azijn kon maken, werd er kleur- stof aan toegevoegd om de ver- troebeling te maskeren. Hoewel men tegenwoordig wel heldere witte azijn maakt, wordt gele azijn ook nog geproduceerd. Veel mensen blijken de voorkeur te geven aan gele azijn boven witte. In principe is er dus geen verschil tussen witte en gele azijn. Als ik broccoli een paar dagen laat liggen, wordt het geel. Kan ik het dan nog wel etenl MEVR V.D. L. TEH. Broccoli bloeit met gele bloeme- tjes. Het geel worden van de broccoli na een paar dagen, is het begin van de bloemknopjes. De broccoli is dan nog best te eten, maar smaakt niet meer zo knapperig. Het beste is de broc coli na aankoop even onder koud stromend water af te spoe- len en daarna in de groentela van de koelkast te bewaren. Dan blijft de groente zeker een paar dagen mooi en fris groen. Moet een potje Olvarit Puur Sap in de koelkast worden bewaard of kan het gewoon in een keukenkast? Ik vraag dit omdat ik altijd zorg dat ik een voorraadje in huis heb. MEVR. V.T.TEL. Olvarit Puur Sap wordt direct na bereiding verhit (gesteriliseerd), waardoor het produkt lang houd- baar wordt. Een nog niet ge- opend potje Puur Sap kunt u bui- ten de koelkast bewaren tot de houdbaarheidsdatum die op het potje is aangegeven. Een een- maal aangebroken potje moet wel in de koelkast worden bewaard. Het kan dan nog maxi- maal 48 uur worden bewaard. T t R A F -ooralk textielsoorten Maakt waterafstotefld chermt tegen vocht. vuii regen en sneeuw. Maakt a 11 e textiel en kleding waterafstoteno ook geschlkl voof n de wasmflChlno 3 64 AllerHande

Allerhande | 1993 | | pagina 62