Volgens oud Kerstgebruik Friesche <§>Vlag Friesche Vlag presenteert een lekker nieuw idee. Koffie-Tic. Een combinatie van verse room met zachte Ierse whiskey, verpakt in handige cupjes. Dat maakt een gezellig kopje koffie opeens een ticje feesteiijker. Bij echte koffiegenieters wappert de Friesche Vlag. DAAROM GEBRUIK IK STRUIK. Mag het 'n ticje anders zijn? zorgt u natuurlijk voor een uitgebreid kerstdiner. Met gevulde kalkoen. Of kalfsborst in korstdeeg. Heerlijkheden, waarvoor u handen te kort komt. Laat Struik u daarom helpen met een bouillon vooraf. Krachtig, zuiver van mals vlees. Zonder kleurstoffen en conserveermidde- len. Een perfecte basis, door u eenvoudig te verrijken tot een feestelijk kerstvoorafje. Voeg bijuoorbeeld aan de Krachtbouillon met Rundvlees wat shii-takegehakte kervel en een scheutje droge sherry toe. Ofwatdunne reepjes rode en groene paprika. Of bind de Krachtbouillon met Kippevlees met een mengsel van eidooier en slag- room altijd eerst mengen met een beetje warme bouillon om schiften te voorkomen, Pas dan de rest toevoegenen serveer er wat croutons bij. U kunt trouwens heel eenvoudig van tevoren allerlei gebonden soepen bereiden. Prei- courgettesoep bijuoorbeeld: stoof hiervoor 1 gesneden courgette en 1 gesneden prei langzaam gaar in boter. Pureer dit en voeg de warme Krachtbouillon toe. Bind het geheel met een mengsel van eidooier en slagroom en voeg peper en zout toe. Garneren met ringen van verse prei en stukjes courgettes. U ziet het, Struik is u graag behulpzaam. Met feeste- lijke tips en handige ideetjes en natuurlijk met de beste basis voor uw zelfgemaakte soep. Krachtbouillon van Struik. AllerHande 85

Allerhande | 1992 | | pagina 85