Nieuwe gourmetgerechges PO Snelle ideeen van Duyvis voor een bijzonder winterdineetje. DuyvlSf Het zijn de Mixen van Duyvis die het'm doen. Exotische fruit-pakketjes. Kruidige groenten op z'n Provengaals... Met deze verrassend nieuwe ideeen wordt gourmetten nog feestelijker en gezelliger. Om meteen te proberen! WARME FRUIT-PAKKETJES Deze fmitige gourmethapjes zijn heerlijk met een bijzonder Tafelsausje. De exotisch frisse Hawaii'ennesaus bijvoorbeeld. Voor het sausje: 1 zakje Duyvis mix voor Tafelsausjes Hawaiienne, 1 eetlepel sinaasap- pelsap, 2 eetlepelsyogonaise, tabasco. Voorbereiden: Mix voor Tafelsausjes, sinaasap- pelsap en yogonaise door elkaar kloppen. Eventueel pittig op smaak brengen met een druppel tabasco. Sausje bij de pakketjes serveren. Voor de fruitpakketjes: voorgeweekte pritim omwikkeld met een plakje ontbijtspek partje grapefruit omwikkeld met plakje rauwe ham scbijfje banaan omwikkeld met plakje salamischijf ananas omwikkeld met plakje katenspek. Zo bakt u de fruitpakketjes: een klein klontje boter in een gourmetpannetje verhitten en nie- rin een of meerdere fruitpakketjes zachtjes aan beide kanten lichtbruin bakken. Op ieder fruit- pakketje wat saus scheppen. WARME PROVENgAALSE GROENTEN: Kruidig gebakken groenten zijn een leuke af- wisseling. Het enige dat u hoeft te doen is een kruidenboter, bijvoorbeeld de geurige Proven- gale en de verscnillende stukjes groenten in schaaltjes te schikken. ledereen bakt dan zelf de groenten in een gourmetpannetje. 1 zakje Duyvis Mix voor Kruidenboter Proven- <;ale, 100 g zachte boter of margarine, 250g schoongemaakte kleine champignons, 1 rode of groenepaprika in reepjes, 1 fijngesnedenprei Voorbereiden: Mix voor kruidenboter door de boter kloppen en in een schaaltje doen. Champignons, paprika en prei elk in een schaaltje schikken. Bereiden: In gourmetpannetje klontje kruiden boter verhitten en hierin groente naar keuze al omscheppend bakken tot ze bijna gaar zijn. Lekker met stokbrood.

Allerhande | 1992 | | pagina 61