D NIEUW ALLERHANDE K00KB0EKJE: KOKEN VOOR TWEE BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN DECEMBER 1992 Perla Arabica heet voortaan Perla Superieur Gratis recepten bij Party Croissants Bona in vrolijke winterkuip AH Delicata Pralines in kleinere verpakking Delicatessen onder de vleeswaren KOFFIE SUPEWtUR ALBERT HEIR In de serie 'De lekkerste recepten uit AllerHande' is een nieuw deel verschenen: 'Koken voor twee'. Het aantal tweepersoonshuishoudens groeit sterk, maar de meeste recepten in kookboeken gaan nog steeds uit van vier personen. Vooral als beide partners werken, is er door de week niet veel tijd voor koken. Daar houdt dit boekje rekening mee. Er staan dus veel makkelijk en snel te maken maaltijden in, maar er is ook aandacht voor complete menu's en feestelijke ge- rechten die wat meer tijd vergen. 'Koken voor twee' kost f 4,95. Zolang de voorraad strekt. Perla Arabica koffie wordt samengesteld uit een melange van 100% Arabica koffiebonen van de beste kwaliteit en is dan ook de koning onder de Perla's. Om dit te benadrukken wordt de naam Perla Arabica veranderd in Perla Superieur en daarmee krijgt deze koffie de naam die hij verdient. Natuurlijk verandert er aan de koffie zelf niets en ook de verpakking blijft hetzelfde. Alleen de naam op het pak is voortaan: Perla Supe rieur. 1MB Rone AH Peru Superieur SNELF1LTERMAUNG, PAK 250 G Met de nieuwe Party Croissants van Dane- rolles maakt u in een mum van tijd de heerlijkste hapjes klaar. Ideaal voor de feestda- gen. Daarom is elk blikje Par ty Croissants deze weken voorzien van een klein rond receptenboekje met zes origi- nele receptideeen. Danerolles Party Croissants voor24stuks Het kuipje van Bona is deze decembermaand versierd met vrolijke walrus- sen. Dat staat leuk op tafel. Natuurlijk zit in het kuipje nog steeds de vertrouwde margarine met de voile, romi- ge smaak. Bona winterkuip, 500 g e AH Delicata Pralines Wallon en Fla- mand zijn voortaan in een wat kleiner doosje verpakt. Niet omdat er minder in zit, want de inhoud is nog steeds 250 gram, maar omdat de bonbons best met wat minder ver- pakkingsmateriaal toe kunnen. Daardoor blijft er minder afval over en dat is weer beter voor het milieu. De bonbons liggen nu gewoon op elkaar ge- stapeld in deze kleinere doosjes (die gemaakt zijn van gerecycled karton)De kunststof bak- jes, waar de bonbons eerst in lagen, zijn ver- dwenen. AH Delicata Pralines Wallon of Flamand, doosje 250 G De bedieningsafdeling Vleeswaren van AH biedt u ook dit jaar weer een groot assortment heerlijkheden voor de feestdagen. Van luxe hamsoorten en fijne vleeswaren tot bij- zondere pate's. Hier een kort overzicht. Yorkham: een natuurlijke, ongerookte ham met een pure smaak. Jambon d'Ardennes: originele Ardennerham op natuur lijke wijze gedroogd en gerookt. Gegrilde kalkoenborst: fijn ge- kruid kalkoenvlees als vleeswaar. En speciaal voor de feestdagen: Prosciutto Crudo: op natuurlijke wijze gerijpte Italiaanse Parma- ham. Pate en croute Perigourdine: champignonpate in blader- deeg. Pate canard au porto: een pate waarin eendevlees en een scheutje port verwerkt zijn. Edelsalami: een middelfijne salami van zuiver varkens- en rundvlees in genopte darm. Kip met armagnac: kip gevuld met een kruidige vulling van ge- hakt en kip met pistachenootjes en truffel, op smaak gebracht met armagnac. Runderfilet met dille: fijn gemarineerd rundvlees met een dun laagje dille. Reebokpate met cognac: een kruidige wildpate waar in reebokvlees en een vleugje cognac verwerkt zijn. Wild- zwijnpate met armagnac: een pittige wildpate van everzwijn- vlees op smaak gebracht met armagnac. Caquelon met pate Provengal: een kleine ca quelon gevuld met heerlijke Provenfaalse pate. Gerookte zalmpate: een terrine waarin 33% zalm is verwerkt. Hartige hamtaart: luxe hartige taart met ham, kaas en spek. Kal- koenfiletin aspic metperzik en kersen: een heerlijk ffis en mager kalkoenprodukt in vrolijke kleuren met perzik, kersen en champignons. Verder vindt u er natuurlijk de heerlijkste salades. Wat dacht u van tonijnsalade, krabsalade, zalmsalade, gar- nalencocktail, kreeftecocktail en palingsalade. AH ACTUEEL 5

Allerhande | 1992 | | pagina 137