Wordt *t Aviko? V R A A G EN ANTfOORD Welke koffie mag ik kiezen voor een voile spaarkaart met Perla koffie waardepunten Hoelang kan advocaat worden bewaard? Ik drink altijd de Albert Heijn koffie Perla Robusta. Dit vind ik lekkere koffie. Bovendien spaar ik de punten voor een pak gratis koffie. Hoewelje gewend raakt aanje eigen kof fie, wilde ik voor de kerst eens de duurdere Perla Arabica kof fie nemen. Mag dat met de waardepunten van Perla Robu sta? MEVR. B.C. TEW. Ja, dat mag inderdaad, ook al is Perla Arabica duurder dan de Perla Robusta. Voor uw voile Wilt u iets meer weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? De bedrijfsleiding in uw AH-winkel zal met genoegen Uw vragen beantwoorden. Voor meer mformatie kunt u gratis bellen met de AH Servicelijn: 06-0305. Elke vtaag wordt beantwoord: sommige direct, over andere bellen we u terug. Interessante vragen worden in deze rubriek gepubliceerd. Om redenen van privacy worden hierbij alleen de initialen van de vragensteller afgedrukt. spaarkaart kunt u elke koffie- soort van ons eigen merk kie zen, ongeacht de soort punten die u op de spaarkaart hebt geplakt. Op de binnenzijde van de spaarkaart kunt u de koffie van uw keuze aankruisen. Voor een spaartkaart met 250 punten kunt u ook een keuze maken uit de koffie met een speciaal aroma, zoals butterscotch of rum/orange. Deze zijn er echter alleen in vijftig-gramsverpakking. Net als de Perla Arabica vormen ze een goede afsluiting van een feestelijk dineetje. In de kast heb ik een fles ge- opende advocaat staan, die vol- gens mij al anderhalfjaar oud is. Ook heb ik nog een dichte fles advocaat die ik waarscbijn- lijk al een maand ofacht in huis heb. Zijn dezeflessen nog te gebruiken of kan ik ze alle- bei maar beter weggooien? DHR. EA. TE T. De basis van advdcaat is brande- wijn. Brandewijn heeft een con- serverende werking, waardoor advocaat zeer lang goed blijft, mits deze koel (maar niet in de koelkast) en donker wordt bewaard. De dichte fles van ruim een half jaar oud kunt u rustig gebruiken als deze inderdaad koel en donker heeft gestaan. Zelfs de geopende fles advocaat van anderhalf jaar oud zal nog goed zijn op voorwaarde dat u de fles op de juiste manier heeft bewaard. Aangezien advocaat de neiging heeft wat aan te koe- ken, raden we u aan de hals van de fles eerst goed schoon te maken en de advocaat te proe- ven. De karakteristieke smaak en geur van advocaat zal natuur- Meer dan 20 lekkere variaties op de aardappel.

Allerhande | 1992 | | pagina 126