Natuurlijke ingredienten Vier nieuwe smaken AllerHande 95 Bospaddestoelen-roomsoep: De gcur van het herfstbos komt u tegemoet bij deze ver- fijnde soep. Dat is niet zo ver- wonderlijk, want er zitten maar liefst vier soorten heer- lijke paddestoelen in: zwarte zwammen, cantharellen, eek- hoorntjesbrood en de befaam- de Japanse shii-take. De sma- ken van de verschillende pad destoelen geven een verras- send contrast, terwijl ze toch ook wonderwel harmonieren. Een feest voor de smaakpapil- len! Prei-roomsoep met ham: De oer-Hollandse combinatie van prei en ham is in deze soep verheven tot culinair niveau. Dat is niet in het minst te danken aan de room, die de preiringetjes fijn en zacht van smaak maakt. Kleine stukjes schouderham en mager ge- rookt spek zorgen voor een pittig contrast, waarbij alle ingredienten hun eigen 'smaakkleur' inbrengen. Omdat prei een stevige smaak heeft, is het verstandig deze soep te serveren als ook het hoofdgerecht een uitgespro- ken smaak heeft, zoals rund- vlees, lamsvlees of wild. Alle culinaire soepen van het AH merk, dus ook de vier nieuwkomers, zijn gemaakt van puur namurlijke ingre dienten. Dat ruik je en dat proef je. De vissoep wordt gemaakt van visbouillon en de andere soepen van rundvlees- bouillon en op het laatste moment wordt verse slagroom toegevoegd. Een blik van 0,4 liter is voldoende voor twee heerlijke koppen soep! Het succes van de eerste vijf culinaire soepen van het AH merk heeft ieders verwachtin- gen overtroffen. Er blijkt een grote behoefte te zijn aan culi naire (zeg maar feestelijke) voorgerechtsoepen, die veel tijd kosten om zelf te maken, maar die je nu in een oog- wenk op tafel zet. Nu had AH ook niets aan het toeval over- gelaten, want voor de ontwik- keling van de soepen werkte AH's leverancier samen met het gerenommeerde restaurant De Echoput in Hoog-Soeren. Zo ontstonden een eersteklas heldere ossestaartsoep, een kreeft-roomsoep, een kervel- roomsoep, een broccoli-room- soep en een Zaanse mosterd- roomsoep. AH ontwikkelde nu vier nieu we soepen, die aan dezelfde hoge smaak- en kwaliteitseisen voldoen als hun vijf voorlo- pers. We stellen de nieuw komers even aan u voor. Gorgonzola-roomsoep: Gor- gonzola is de beroemde blau- we schimmelkaas uit de Noorditaliaanse streek Lom- bardije, even ten oosten van het Comomeer. Deze kaas kenmerkt zich door z'n pikan- te en toch zachte smaak. Lief- hebbers van Gorgonzola komen met deze soep hele- maal aan hun trekken. De soep krijgt een extra feestelijk tintje, doordat hij is afge- maakt met Pernod en dilletopjes. Vis-roomsoep: Wie langs de Franse kust rijdt, ziet overal uitnodigingen om te genieten van 'Fruits de mer' (vruchten van de zee). Voelt u zich daar- door aangesproken, dan is deze vis-roomsoep beslist iets voor u. Kokkels (schaaldieren in hartvormige ribbelschel- pen), mosseltjes en stukjes scholfilet geven deze soep een delicaat karakter.

Allerhande | 1992 | | pagina 95