UNICEF IN AH-WINKELS BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEDN NOVEMBER 1992 Tomatenpuree met nog meer smaak Chips met pittige smaak Zesde AH Babyweek Cyclamen weer in de mode Modieuze ondermode Wie kent ze niet, de wenskaarten van Unicef? Vrolijk om te zien en opvallend van kleur. Unicef, het Kinderfonds van de Verenigde Naties, is actief in 128 landen. Projecten op het gebied van gezondheid, voeding en on- derwijs moeten de levensomstandigheden van miljoenen kin- deren verbeteren. De verkoop van Unicef-wenskaarten en geschenken is daarbij een belangrijke bron van inkomsten. Daarom trekken Unicef-vrijwilligers er ook dit jaar weer op uit. Ze zijn in de maanden november en december te vinden in veel AH-winkels. In een speciale verkoopstand kunt u uw keuze ma- ken uit de kleurrijke wenskaarten met illustraties van kunste- naars uit verschillende Europese landen. Ook zijn er geschen ken te koop uit de Unicef-geschenkenfolder, die u kunt opvra- gen bij UNICEF Nederland, tel.: 070-3339300. Albert Heijn heeft haar tomatenpuree-assorti- ment uitgebreid met AH To matenpuree dubbelgeconcen- treerd. Aromatische tomaten uit de provincie Parma in Noord-Italie vormen de basis voor deze voile puree. Voor 1 blikje met een inhoud van 140 g dubbelgeconcentreerde pu ree worden maar liefst 1 kilo tomaten gebruikt. U heeft dus minder puree nodig om een heerlijke verrijkte toma- tensmaak aan uw gerechten te geven. Aan de puree is geen zouttoegevoegd. AH Tomatenpuree Smiths introduceert twee nieuwe soorten chips: Piguaiios Tortilla Chips en Crispy Chips Pepper. Piguaiios zijn driehoekig, kro- kant, gemaakt van mai'smeel naar origineel Mexicaans recept, geroosterd en gebakken en met pittige chilikruiden op smaak gebracht. Crispy Chips Pepper, gemaakt van aardappels, hebben extra pit gekregen door de toevoeging van zwarte peper. Net als de overige drie Cris py Chips varianten (Natural, Paprika en Cheese-onion) bevatten de twee nieuwe soorten geen kunstmatige geur-, kleur- en smaakstoffen. Smiths Piguanqs Torttula Chips, zak 125 g Smiths Crispy Chips Pepper, zak 200 g Iarenlang zijn bloeiende kamerplanten 'uit' geweest, maar nu zijn ze weer helemaal 'in'. Bij Albert Heijn met een bloemen- en plantenafdeling zijn cyclamen te koop in de kleuren wit rose, rood en lila. Tips voor een goede verzorging. - Zet de plant op een schoteltje in een pot. Geef ze dagelijks een klein beetje water op het schoteltje. - Zorg dat het water op kamertemperatuur is, bij te koud water treedt verrotting op. Verwijder na een halfuur het niet opge- nomen water. - Geef de cyclaam wekelijks een beetje plantenvoeding, zonder extra voeding groeit de plant snel 'wild'. - Trek uitgebloeide bloemen of gele bladeren met een draai- ende beweging eruit - Zet de cyclaam op een schaduwrijke plek, de plant kan niet tegen felle zon. Wilt u de plant overhouden, dan geeft u hem nadat hij is uitge- bloeid geen plantenvoeding meer en u geeft hem steeds minder water. Zet de plant weg op een koele plaats. Als er weer nieuwe bladeren aankomen in de zomer, dan begint u weer met meer water en plantenvoeding. Van 26 oktober tot 31 oktober 1992 wordt voor de zesde maal een babyuieek gehou- den in de AH-winkels. Ook dit jaar is er weer een spaaractie. Ditmaal voor een boekje met CD waarop Leonie Sazias 'Kindjes Liefste Lied- jes' zingt. De CD is exclusief voor Albert Heijn gemaakt. Speelduur: 45 minuten. Informatie over de spaaractie vindt u in de spaarfolder, die vanaf maandag 26 oktober in alle AH-winkels ligt. De spaaractie loopt tot 5 december 1992. Naast de spaaractie, zijn er in de babyweek actie-aanbiedingen van AH- en Libero-luiers, Zwitsal- en Olvaritprodukten. Nieuw in het assortment dames- en herenonder- mode is het merk Koala. De dameslingerie (luxueushemd- je en drie soorten slips) is af- gewerkt met elastisch kant, zodat het mooi op het li- chaam aansluit Er zijn drie type slips: de bekende Heup- slip en de uiterst moderne slipmodellen Rio en High Leg. U kunt kiezen uit 100% katoen (met elastisch kant) of 95% katoen en 5% elastomeer. Elastomeer zorgt voor elasti- citeit, zodat het hemdje en slipje precies de lijnen van uw lichaam volgen. De herenslip Koala dameshemdje met kant Koala herensportsup (100% katoen) heeft het mo del van een sportslip. Koala is verkrijgbaar in de kleur wit en in diverse maten. Koala damessup met kant DUBBELGECONCENTREERD, BUKIE 70 G EN 140 G AH ACTUEEL 5

Allerhande | 1992 | | pagina 137