NU 3 GULDEN RETOUR BIJ DELICATESS eei Vierheerlijk J verse kookworstsoorten verheugen zfch op een rendezvous met knapperigiverse broodies. Bon Deiicatess, kaas voor de fijnproevers onder ons, wil graag met u kennismaken. Deiicatess is een smaakvolle kaas met een vleugje raffinement, een ambachtelijke kaas die net even anders is. Deiicatess is er in drie varianten: met fijne mosterdkorreltjes, met tuinkruiden en met krokante stukjes walnoot Lekker om mee te varieren, een broodje feestelijk aan te kleden, als blokje op de kaasplank of bij een zondagse brunch. Nu doet Deiicatess u een mooi aanbod: Bij aankoop van 350 gram Deiicatess ontvangt u 3 gulden plus portokosten (60 cent) retour op uw bank- of girorekening. De spelregels: u plakt op een briefkaart een logo van Deiicatess (die vindt u op de kaas) of u tekent het logo na. Op de briefkaart plakt u ook uw aankoopbewijs (kassabon of gewichts- etiket). Noteer uw naam, adres, postcode, woonplaats en uw bank- of gironummer op de briefkaart en stuur deze voor vrijdag 30 oktober 1992 naar: Deiicatess, Postbus 1874, 6201 BW Maastricht U ontvangt binnen 4 weken maximaal fl. 3,- plus portokosten (60 cent) retour. Per gezin is slechts een inzending mogelijk. Onvolledige of onvoldoende gefrankeerde inzendingen kunnen niet worden gehonoreerd. Deiicatess. Kaas voor de fijnproevers onder ons. Champignonwurst Fijne gekookte worst met veel champignons. -MB Bierwurst Fijne gekookte worst met mosterdzaadjes en een tikkeltje knoflook. Kalbfleischwurst Tiroler Uit puur kalfsvlees. mild Naar Tirools recept geknnh: gekruid, zacht van smaak. met groene peperkorrels. 20 AllerHande

Allerhande | 1992 | | pagina 22