STEUN UNICEF MET DE KNUFFELPIN BOODSCHAPPENNIEUW ERT HEIJN OKTOBER 1992 Vacuiimverpakte koffie Verfrissende dorstlesser: ijsthee Truffels! Bloembollen voor de lentetuin in een soepele verpakking Supersnelle warme snack Voor een fleurige lente- tuin in het voorjaar moet u nu bollen planten. AH biedt een grote varieteit aan bollen: verschillende soorten tulpen, hyacinten, narcissen, krokussen, blauwe druifjes, sieruien, botanische tulpen, irissen en ixia. Er zijn ook do zen met diverse soorten bol len. Bijvoorbeeld met irissen, krokussen en blauwe druifjes of bollen voor een roze lente- tuin of een verwilderingspak- ket. Usthee, ofwel Ice tea, is een echt Amerikaanse drank die nu ook hier al aar- dig populair begint te wor- den. AH verkoopt nu ijsthee van het merk Star. Een ver frissende dorstlesser, niet zoet en met een heel eigen karakter. Usthee moet na- tuurlijk ijs- en ijskoud, dus di rect uit de koelkast, gedron- ken worden. Star usthee, pak 1 liter Vanaf begin oktober zijn er weer roomtruffels en schilfertruffels. Zowel de room truffels, gehuld in een cacao- laagje, als de schilfertruffels, voorzien van een laagje cho- coladeschilfertjes, zijn ge- maakt met room. Truffels zijn dan ook heel gevoelig voor warmte. In de zomer- maanden is het in de winkel te warm voor chocoladetruf- fels. Vandaar dat u ze die maanden niet kunt kopen. Voor de hartige trek tussendoor zijn er nu de nieuwe Golden Wonder Pots in vier verschillende variaties. Heerlijke snacks op basis van droge pasta, rijst of noodles (Chinese mie) gecombineerd met groenten en soja, die u zonder koken in vijf minuten bereidt U hoeft alleen kokend water toe te voegen en na vier minuten het gerecht goed door te roeren. Na nog een mi- nuutje wachten kunt u uw warme, hartige snack eten. Met het bijgeleverde zakje saus maakt u de snack naar wens wat pittiger. U kunt kiezen uit de volgende variaties: Noodles met kip-cham- pignonsmaak, Noodles met kip-kerriesmaak, Pasta met kaas- tomaatsmaak en Rijst met chili-paprikasmaak. U vindt deze pro- dukten in de winkel bij de houdbare maaltijden. Golden wonder pots, vier smaken Met de leus1 Teken voor de toekomst van een weeskind1 doet Albert Heijn mee met de landelijke Unicef-actieweek van 4 tot en met 10 oktober. In deze periode is exclusief bij AH een 'knuffelpin' verkrijgbaar. Dit grap- pige speldje (J 4,95) beeldt het campagnelogo uit van Unicef, het kinderfonds van de Ver- enigde Naties. De opbrengst van de verkoop van het speldje komt geheel ten goede aan Unicef. Bij AH zijn ook donatiekaarten ver krijgbaar, waarmee u zich kunt opgeven als donateur van Unicef. In de actieweek legt Uni cef de nadruk op de noodzaak tot hulp aan weeskinderen, die hun ouders verloren als ge- volg van honger, aids, oorlog e.d. De landen waar Unicef zich tijdens deze week met name op richt zijn: Zambia, Somalie, Haiti en Cam- bodja. In deze landen leven naar schatting meer dan 250.000 weeskinderen. De verwach- ting is dat dit aantal de komende jaren nog zal stijgen als gevolg van het overlijden van veel jonge ouders door de ziekte aids. Unicef legt bij het zoeken naar een oplossing van het pro- bleem de nadruk op het vinden van opvang voor de kinderen in de dorpsgemeenschap- pen waar ze zijn geboren of opgegroeid. Op ra dio, televisie, in kranten en tijdschriften wordt in deze periode uitgebreid aandacht besteed aan de achtergronden van de Unicef-actie. Normaal gesproken is een pak vacuiimverpak te koffie keihard. Dat is an- ders met de koffie van Jacobs Carte Noire. Deze aromati- sche koffie van 100% Arabi- cabonen (die garant staan voor een verfijnde smaak en een superieure kwaliteit) wordt direct na het branden verpakt in een soepel pak met een ventilatiezegel. Door dit zegel kunnen de gassen die door het branden ontstaan ontsnappen, terwijl er toch geen lucht bij de koffie kan komen. Op deze manier blijft het aroma van versgebrande koffie optimaal behouden. Vandberg roomtruffels, 200 G W. VAN POESBURG SCHILFERTRUFFELS, 210 G Jacobs carte noire, snelfiltermaiung, 250 G AH ACTUEELll

Allerhande | 1992 | | pagina 145