Ongetwijfeld zullen we u deze n Stockmeyer Braunschweiger Mettwurst. Grove, goed smeerbare boerenmet- worst, zoals alleen de Duitsers die kunnen maken. Lichtgerookt, puur varkensvlees en heerlijk smeui'g. Verrukkelijk op een vers broodje of knapperigtoastje. Wordt aan't stuk verkocht. Duitse Cervelaat fijn. Cervelaat naturel, maar nu met een extra fijne structuur. Duitse Pepercervelaat. Cervelaat naturel, met een jasje van geplette peperkorrels. Artland Keulse Leverworst. Fijne, smeerbare leverworst. Gemaaktvan verse ingredienten (varkenslever, varkens- en kalfsvleesj. Artlander Krauterleberwurst Een smeerbare, heerlijk gekruide leverworst mettulnkruiden. Verrukkelijk op donker roggebrood. Steinhaus Gutsherrenwurst. Een grove, gekookte worst met stukjes ham en groene peper. Artland Kalbsleberwurst. Een origlnele Duitse, smeerbare Mi kalfsleverworst van 150 gram. Gemaaktvan varkens- en kalfsvlees met een zachte smaak.©©* Marten Aufschnitt Duitse Cervelaat: Duitse Cervelaat naturel. Deze cervelaat is, net als de volgende twee, van de beste kwaliteit rund- en varkensvlees. Lichtgerookt.©©©© Stockmeyer elk-wat-wils worstjes. Zeer smakelijke, ambachtelijke worstjes a 25 gram, in drie verschillende soorten:«Teewurst Krauterleberwurst Kalbsleberwurst. Riigenwalder Grobe Teewurst. Een grove teeworst specialiteit van puur varkensvlees van het Rugenwald. Lekkergerookten smeerbaarvoorop brood.®©©©* Sandstede Artlander Kernschinken. Een magere, ongerookte en licht gezouten rauwe achterham. Doorde lange rijpingstijd (90 dagen) heeftde ham een zeer zachte, milde smaak.

Allerhande | 1992 | | pagina 40