m DE ALLERHANDE VERZANELBAND IS ER WEER BOODSCHAPPENNI Hersluitbare kunststof fles drinkyoghurt Bakken en braden uit een EUWS VAN ALBERT HEIJN AUGUSTUS 1992 Langer genieten van rozen Geraspte mozzarella-kaas Nieuw op de vleesafdeling Na de recente introductie van de glazen li- terfles Fristi komt Nutricia nu ook met een hersluitbare kunststof literfles. Op deze fles Fristi zit een draaidop, die gemakkelijk te openen en te sluiten is. Hersluitbare kunststof ltterfles Fristi Fles 1 liter Blue Band voor Bakken en Braden is ver- nieuwd. Een duidelijk zichtbare verande- ring is de verpakking: dat is nu een handig af- sluitbaar kuipje van 400 gram. Het bakprodukt zelf is zachter geworden, waardoor het mak- kelijk uit het kuipje geschept kan worden en snel in de pan smelt Blue Band voor Bakken en Braden bevat geen water (spat niet en schroeit het vlees snel dicht)is plantaardig en bevat 4045% linolzuur. Blue Band voor Bakken en Braden Kuipje 400 g @<M>© - voegChrysaltoe; - gebruik altijd schoon water en een schone vaas; kies een ruime vaas en doe erveel water in; - zorg dat de vaas vol blijft met water; - plaats rozen nooit op een te warme plek. Verkrijgbaar in de AH- winkels met een bloemen- en plantenafdeling. Veel mensen bewaren AllerHande. Goed om te weten dat sinds kort de verzamel- band weer verkrijgbaar is. In deze verzamel- band hebt u een hele jaargang (12 nummers) netjes bij elkaar. De verzamelband is gemaakt van een PVC- vrije kunststof die bovendien vet- en vocht- bestendig is. U kunt de band tijdens het koken dus op het aanrecht laten liggen. De prijs is f 6,95. Is de verzamelband niet in uw AH-winkel verkrijgbaar, vraag dan aan de supermarktmanager om er een voor u te be- Op de vleesafdeling van AH is een aantal nieuwe artikelen verkrijgbaar. We zetten ze even voor u op een rij: Gevulde schnitzel met satesaus: voorgebraden.schnitzel van 125 gram gevuld met een heerlijke satesaus. Past prima bij rijstge- rechten, maar ook bij een aardappel/groentegerecht. Voorver- pakt per 2 stuks of per stuk op de bedieningsafdeling. Runderkaasvink: Hollandse rundervink (85 gram) met een dui- delijke kaassmaak door de toevoeging van kaaspoeder. Voor- verpakt (per 2 of 3 stuks) verkrijgbaar of per stuk op de bedie ningsafdeling. Gehakt-cordonbleu: vers gehaktvlees gevuld met ham en kaas (110 gram). Voorverpakt (2 stuks) of per stuk verkrijgbaar op de bedieningsafdeling. Gebraden gehaktballetjes: klein formaat gehaktballetjes (17 gram per stuk) met vele gebruiksmogelijkheden. Ze passen uit- stekend bij aardappel-, rijst- en pastagerechten, maar smaken ook prima als borrelhapje. Voorverpakt zitten er 12 stuks op een schaaltje of los verkrijgbaar op de bedieningsafdeling. Naast de frisse Italiaanse mozzarella-kaas- jes is er nu geraspte mozzarella in zakjes verkrijgbaar. Heel gemakkelijk strooit u de mozzarella nu over de pizza of de lasagne. In de oven smelt deze kaas snel. Geraspte mozzarella-kaas ZakjeIOOg mi-.... Snijrozen heeft AH in veel verschiliende, mooie kleuren. De kwaliteit is per fect, de prijs heel vriendelijk. Voor een optimaal resultaat kunt u thuis de volgende tips toepassen: - snijd de stelen altijd schuin af; - verwijderdebladerenende dooms die in het water ko- men; AH ACTUEEL 3

Allerhande | 1992 | | pagina 63