Bi wr Bio V R A A G EN ANTWOORD tE a Hoe kan ik het beste een schaal afdekken in de magnetron? Waarom is er opvolgmelk? Gerechten die in de magnetron worden gemaakt, moeten meestal worden afgedekt. Kan dit met een bord ofmoet hier- voor speciaal magnetronfolie worden gebruikt MEVR K. TES. Gerechten afdekken in de magnetron is belangrijk, want daardoor blijven kwaliteit en smaak optimaal behouden. Het gebruik van een bord of een deksel is echter af te raden. De stoom die uit het gerecht ontsnapt, condenseert namelijk tegen het nog koude bord en slaat vervolgens in druppels neer op het gerecht'. Voor het afdekken kunt u beter aha Wilt u iets meer weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? De bedrijfsleiding in uw AH-winkel zal met genoegen uw vragen beantwoorden. Voor meer informatie kunt u gratis bellen met de AH Servicelijn: 06-0305. Elke vraag wordt beantwoord: sommige direct, over andere bellen we u terug. Interessante vragen worden in deze rubriek gepubliceerd. Om redenen van privacy worden hierbij alleen de initialen van de vragensteller afgedrukt. magnetronfolie gebruiken. Deze hecht zich aan het serviesgoed en sluit de gerechten goed af. Bovendien is magnetronfolie voorzien van vochtregulerende verdampingsgaatjes, die ervoor zorgen dat een 'teveef aan vopht kan ontsnappen. De neerslag van condens wordt zo voorkomen. In keukenspeciaal- zaken kunt u ook een speciale magnetrondeksel kopen om gerechten af te dekken. In het midden van deze deksel zit een regelbare afvoer voor het condens. Mijn zoontje is een haljjaar oud en ik geef hem nu opvolg melk. Ik vraag me afwat opvolgmelk eigenlijk precies is. MEVR. KJ. v. V. TE i-G. Opvolgmelk wordt in plaats van de zuigelingenvoeding tot zes maanden, gegeven aan de baby tussen de zes en ongeveer twaalf maanden. Baby's die ouder zijn dan zes maanden wor den steeds actiever en hebben dus wat meer voedingsstoffen nodig dan baby's in het eerste halfjaar van hun leven. Ze heb ben bijvoorbeeld meer ijzer nodig, omdat de ijzervoorraad die ze bij de geboorte hebben meegekregen zo langzamerhand is verbruikt. Ook de behoefte aan calcium (kalk) neemt na zes maanden toe. Opvolgmelk bevat meer calcium en ijzer dan gewo- ne melk en de volledige zuigelin genvoeding. Bovendien is het eiwit en zoutgehalte van opvolg melk aangepast aan de nog beperkte nierfunctie van de baby. U kunt opvolgmelk geven als drinkmelk in fles of beker, maar u kunt opvolgmelk ook Vakantie: pak Biotex mee \ms(i i too 'UK. 56 AllerHande

Allerhande | 1992 | | pagina 56