Hke rol Topp speelt Its Verrassende Bonduelle recepten Bali, Sombrero, Hong Kong en Hawaii: de vier Bonduelle Groentesalades. Calorie-arm, lekker, fris en verpakt in het handige rits-rats-blik, Hieronder vindt u een recept voor een exotische gerecht voor drie personen. Sambal Goreng Daging. Ingredienten: */21. blik Bonduelle Hong Kong Groentesalade 4 uien 3 tenen knoflook >/2 theelepel laos-poeder '/4 theelepel trasi 1 theelepel sambal 1 eetlepel mais-olie 3 tomaten '/4 liter bouillon 1/2 theelepel serehpoeder 3 blaadjes djeroek poeroet 250 gr. mager rundvlees citroen- sap suiker djawa zout '/8 blok santen ketjap. Bereiding: Snipper de uien en de knoflook. Voeg de laos, trasi en sambal toe. Maak er een papje van. Verhit de olie in een wadjan en roerbak het papje gedurende twee minuten. Snijd en ontvel de tomaten en laat ze een minuut meesmoren. Voeg de bouillon, de sereh en de blaadjes djeroek poeroet toe. Roer het even door. Doe alles in een pan met het in blokjes ge- sneden vlees. Laat alles in 15 minuten zachtjes gaarkoken. Breng het gerecht op smaak met wat citroensap, suiker, zout en ketjap. Voeg tenslotte de geraspte santen toe. roer het door en bind de saus in 5 minuten op een laag vuurtje. Serveren met Bonduelle Hong Kong Groentesalade. ^orfdueUej de verrassende groente van vandaag [Toppifs Nu bij Melitta Toppits diepvrieszakjes: 64 pagina's vol met tips en exclusieve recepten, samengesteld door Ria van Eyndhoven. Voor slechts 4,95. Een bestelformulier vindt u in de verpakking! Om het lekkerste eten lekker vers te houden. Om smaak en vitaminen te bewaren. om uw gerechten in de magnetron niet uitte laten drogen. Om vers in te vriezen en vers weer te ontdooien. Kortom, Melitta Toppits speelt een belangrijke rol in uw keuken. Voor alles met smaak. Toppit* 92 AllerHande

Allerhande | 1992 | | pagina 92