WEEK VAN DE KOFFIE BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN Melk of puur naar keus Verantwoord tussendoortje Roomyoghurt uit Griekenland Nieuwe verse salades Boon Chocolection was tot nu toe alleen met gemengde chocolade verkrijgbaar. Op veler verzoek zijn er nu verpakkingen met of alleen pure chocolade of alleen melkchoco- lade. Boon Chocolectiqn, bakie 150 g Nieuw van Peijnenburg: Righteen noten- vruchten mixreep. De mixreep bestaat uit een melange van noten (pecan- en hazelno- ten) en vruchten (blanke rozijnen, papaya, abrikozen, orangeade) op basis van ontbijt- koek (roggebloem, glucosestroop, honing, specerijen en kruiden)Right is een nieuw tus sendoortje dat behalve lekker ook verant woord is. Noten bevatten vetten, maar wel de goede vetten: een laag gehalte aan verzadigd vet en een hoog gehalte aan onverzadigd vet. De verrassend zachte repen zijn heel handig mee te nemen naar school, werk of op reis. Peijnenburg Right, poos met 6 stuks Fage uit Griekenland brengt onder de naam Total een Griekse roomyoghurt. Deze Griekse hang-op yoghurt onderscheidt zich door zijn smaak en voedingswaarde van alle andere typen yoghurt. Door de wei weg te nemen, krijgt de Griekse yoghurt een hogere concentratie van eiwitten. De toegevoegde room geeft aan de yoghurt een zachte, romige smaak. Total roomyoghurt is uitstekend te combineren met muesli, vruchten, noten, ho ning en suiker. Het is ook ideaal als basis voor tal van Griekse en Hollandse gerechten. Total Roomyoghurt. 150 c Linera komt nu ook met verse salades die weinig vet bevat ten: Linera salades. Er zit 30 tot 40% minder vet in dan in an dere salades. De salades van Linera zitten in kuipjes van 150 gram en zijn extra goed gevuld met ingredienten. De vier va- rianten zijn: Zalm, Sellerie, Ham en Kip-Kerrie. Omdat zomertijd saladetijd is, breidt AH het salade-assortiment in de zomer altijd uit met: AH Vlkessalade (500 g), AH Selleriesaiade (500 c), AH Farmersalade (500 c). AH Rundvleessalaue (600 g). AH Huzarensalade (500 g) en Johma BARBECUESALADE (500 g). De Stichting Koffie Infor- matie Bureau organi- seert van 28 mei t/m 8 juni 1992 de Week van de Koffie, waarin het thema 'Variaties met koffie' centraal staat. Met de campagne wil de Stichting de nadruk leggen op een goed en lekker kopje koffie en bijdragen aan het verbete- ren van de kwaliteit van het uiteindelijke kopje koffie. De Stichting heeft zes heerlij- ke koffierecepten ontwik- keld, die eenvoudig te maken zijn en ook andere mogelijk- heden van koffie laten zien. Deze recepten staan in een foldertje dat ook bij AH ver krijgbaar is. AH besteedt deze week zelf ook extra aandacht aan kof fie, onder meer met een unie- ke aanbieding (zie de adver- tentie in AH Actueel blz.2). AH ACTUEEL 5 Kib-Kerri s I a d c

Allerhande | 1992 | | pagina 105