VLEESAANBIEDINGEN ZIJN NIET OVERAL GELIJK Meer variaties met kip en kalkoen Minder verpakking voor tandpasta Nieuw, pittig vleesgerecht Voorgebakken hamburgerbroodjes Uit milieu-overwegingen hebben de fabrikanten van tand pasta en AH afgesproken verpakkingsafval met zo'n 10 tot 15% te reduceren. Vandaar dat de verpakkingen van tandpasta worden veranderd. De tubes zullen qua inhoud wijzigen van 50 naar 75 ml. De besparingen liggen dan onder andere in de dop (per 2 tubes 1 dop minder) en in het tubemateriaal. Onder de naam Saucisse introduceert Unox een nieuw vleesgerecht. Het gaat om worstjes met een stevige, braadworstachtige structuur, die zijn gemaakt van varkens- en rundvlees. Ze zijn er in drie smaken: tuinkruiden (combineert goed met bloemkool of sperziebonen), knoflook (lekker bij sa- lade of andijvie) en champignon-ui (voor bij verse gemengde groenten). Saucisse is gemakkelijk te bereiden in de koekepan, de magnetron of op de barbecue. De worstjes zijn per twee stuks vacuiimverpakt en zijn buiten de koeling houdbaar. Unox Saucisse, 2 worstjes van 100 c, AH Voorgebakken Ham- burgerbroodjes zijn mak- kelijk om in huis te hebben en geschikt voor heel veel va riaties. Ze heten dan wel ham- burgerbroodjes, maar u hoeft er natuurlijk niet per se ham burgers op te leggen. U kunt er bijvoorbeeld ook heerlijke broodjes gezond mee maken. Ook heel lekker zijn ze op de barbecue. AH Voorgebakken Het kip- en kalkoenassortiment van AH is uitgebreid met vijf nieuwe variaties. Zo is er nu kipzigeunerschnitzel, een voorgebakken kipschnitzel met zigeunerpanade. Ook zijn er kipminischnitzels, twaalf kleine, voorgebakken kipschnitzeltjes op een schaal. En er zijn kiprolladeschijfiesgekruide schijfjes van kippevlees. Daarnaast zijn er nu gekruide kalkoenbraad- worst en kalkoenhamburger. AH Kipzigf.unerschnitzei, 2 stuks, 200 c AH Kipminischnitzels, 12 stuks, 300 g AH Kiprqlladeschufjes, 6 stcks. 300 c AH Kalkoenbraadworst, 4 stuks, ca 400 c AH Kalkoenhambcrger, 2 stuks, ca 200 g Gaat u in Nederland met vakantie en laat u de krant nazenden, dan is het even oppassen met vleesaan- biedingen in Albert Heijn ad- vertenties. AH heeft het land namelijk opgedeeld in drie vleesregio's. En hoewel som- mige vleesaanbiedingen in alle regio's gelden, zijn er ook aanbiedingen die per regio verschillen. Kortom: in uw vakantiestreek zijn er wel- licht andere aanbiedingen dan in uw krant van thuis ver- meld zijn. Ten oosten van de lijn Mij- drecht - Baarn - Almere - Enk- huizen ligt regio A, ten wes- ten van deze lijn ligt regio B. Nederland ten zuiden van de lijn Nijmegen - Veenendaal - Mijdrecht - Hillegom is regio C. Op23 mei was het Vlaggetjesdagen dat betekent dat de nieuwe haring nu bij alle Albert Heijn-winkels verkrijg- baar is. Dit typisch Nederiandse produkt wordl in een beperkt aantal winkels in de bediening aangeboden. In de andere win- kels is de nieuwe haring verpakt verkrijgbaar in de zelfbedie- ning. AH ACTUEEL 3 •CMt akhhem HAMBL'ROERBROODJE.S, 4STUKS

Allerhande | 1992 | | pagina 103