Keurig schillen met de dunschiller Wat is conserveermiddel? Nieuwtjes, tips en wetenswaardigheden, voor u verzameld door de redactie van AllerHande. NIEUW KOOKBOEKJE VAN ALLERHANDE AllerEerst Conserveermiddel is een stof die aan een aantal voedings- middelen wordt toegevoegd om het produkt langer houd- baar te maken. Conserveer middel remt de werking af van stoffen zoais bacterien, gisten en schimmels, die snel bederf veroorzaken en de kwaliteit van het produkt zou- den kunnen aantasten. Sinds korc ligt er in uw AH-winkel een nieuw kookboekje met ruim 65 snelle, gevarieerde en bovendien praktische maaldjden uit AllerHan de met de toepasselijke naam: 'Praktisch en Snel'. Of het nu een uitgebrei- de nasi goreng of een complete boerenkool- schotel betreft; u tovert met behulp van dit kookboekje binnen 30 minuten een comple te maaltijd op tafel. De recepten zijn onderver- deeld in tien verschillen- de hoofdstukken met onder andere: Verrassen- de vismaaltijden, Super- snel: binnen 10 minuten klaar en Chic in een handomdraai. Het kookboekje kost 4,95 en is verkrijgbaar bij alle AH-winkels zolang de voorraad strekt. Aardappels, komkommers, rettich en vooral asperges schilt u keurig dun met een dunschiller. Ook appels, peren en andere ff uitsoorten, die geschild moeten worden, ont- doet u hiermee snel en effec- tief van hun jasje. Een echt vernuftig mesje, dat door zijn aparte snijgedeelte (het lem- met) heel gelijkmatig schilt. Dunschillers zijn te koop in twee uitvoeringen. Het ene type heeft een handvat in de vorm van een aardappelschil- mesje; deze hanteert u ook op dezelfde wijze. Het andere type heeft een breed handvat. Deze houdt u tussen duim en wijsvinger vast, het handvat rustend in de handpalm. Dunschillers zijn te koop in winkels met huishoudelijke artikelen. Prijzen vanaf 2,95.

Allerhande | 1992 | | pagina 4