Smul-hapjes voor zomerse feestjes nieuwe ideeen van Duyvis voor lichte dips toostjes Duyvis Mixen. /puwis*- Een uniekesmaak in'nklein zakje. 1 Zomerse feestjes vragen om kleine, verfijnde smul-hapjes. Die licht zijn, fris zijn en snel te maken. Bijvoorbeeld zo'n grappig spiesje met 'n dip. Of een toostje met 'slanke' kaasrozetjes. Super-lichte lekkemijen. OM TE DIPPEN: MINI-BORRELSPIESJES Origineel, lekker licht en zomers, deze grappige borrelspiesjes. Op hun lekkerst met een verfijnd en vlinderlicht dipsausje. Bijvoorbeeld de Napoli met het typisch Italiaanse tintje. Voor het sausje: 1 zakje Duyvis mix voor Dipsausjes Napoli, 2 theelepels tomatenketchup, 2 eetlepels voileyoghurt, 1 eetlepelmayonaise. Voorbereiden: Mix voor Dipsausjes, tomaten ketchup, yoghurt en mayonaise door elkaar kloppen. Spiesjes naar wens samenstellen. Ideetjes voor borrelspiesjes: half kers- tomaatje met een blokje Hollandse geiten- kaasm blokje komkommer zonder zaadjes, maar met schil en een kwart van 'n dik plakje osseworst blokje avocado met kleine aardbei blokje ofbolletje meloen metgrote gamaal partje kiwi met blokje gerookte kip. TOOSTJES MET VERSE KAASROZETJES De 'Duyvis mix voor Kruidenboter' is perfect als kruidenbasis voor verse roomkaas. Extra licht wordt het als u verse roomkaas light gebruikt. Verrukki :elijk in kleine rozetjes op volkoren toostjes en gegameerd met ffisse groenten. 1 zakje Duyvis mix voor Kruidenboter Fijne Kriuden, 100 g verse roomkaas light, jijnge- hakte radijsjes, fijngehakt stukje komkommer blaadjes peterselie of kervel. Voorbereiden: Mix voor Kruidenboter luchtig door de verse roomkaas kloppen. Overdoen in een spuitzak met kartelmond en 1 uur laten rusten. Bereiden: op de toostjes toefen kaascreme spuiten. Gehakte radijs en komkommer er- over strooien en gameren met peterselie of kervel.

Allerhande | 1992 | | pagina 11