ER WORDT STEEDS MEER WITBIER GEDRONKEN BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN Drinkvoghurt in glazen statiegeldfles Nieuw merk maandverband Drie oosterse roerbaksauzen mu Nieuw: energie-ontbijt Optimale gezichtsverzorging van het AH merk 1 Fristi, de bekende roze drinkyoghurt van Nutri- cia, is sinds kort verkrijgbaar in een glazen statiegeldfles van een liter. Tot voor kort was Fristi alleen in kartonnen portieverpakking te koop. Deze fruitige drinkyoghurt is vooral bij kinderen zeer ge- liefd. Fristi drinkyoghurt 1uter,/2,65(excl./'0,25 STATtEGELD) Vania maandverband in Frankrijk en Belgie al bekend, is nieuw in Neder- land. Vania introduceert het gebruik van de superabsor- ber Retansorb in maand verband. Retansorb absor- beert het vocht en houdt het vast. Daardoor heeft Vania altijd een droog oppervlak en wordt lekkage voorkomen. Behalve veilig is Vania ook dun en comfortabel. Door de plakstrook blijft het maand verband goed op zijn plaats zitten. leder verband zit in een meeneempakje, dat na gebruik dienst doet als weg- werpzakje. Vania Pocket super, 20srruKS,/4,79 Vania Pocket superdun, 18 stuks, f 3,99 Vania Girts, 20 stuks,/3,99 ian Nans tiai Sau Het begon in cafe's, maar witbier wordt nu ook steeds meer thuis gedronken. Witbier is een ietwat troebel, blond bier van hoge gisting (een gewoon pilsje is van lage gisting)Witbier bevat 35% tarwe en kruiden als koriander en Curasao. Het alco- holpercentage is circa 5%. Doordat witbier niet wordt gefilterd, blijven er natuurlijke bestanddelen in achter, die het bier een wat troebel aanzien ge- ven. AH verkoopt vier soorten witbier. Drie Belgische soorten: Steendonk Witbier, Dentergems Witbier en Hoegaarden Witbier. Daarnaast is er een merk uit Zuid-Limburg: De Leeuw Valkenburgs Witbier. Conimex komt met drie bijzondere sauzen, in smaak varierend van lekker pittig tot zachtzoet. Szechuan Sauseen pittige, maar niet te scherpe saus. Heel smakelijk in combinatie met varkens- vlees of kip met rijst Tliaise Sauseen milde kerriesaus met vruchtjes, die in combi natie met roergebakken kip- pevlees en rijst een heerlijk gerecht oplevert. Shanghai Saus, een authentieke soja- saus met groenten en krui den, die goed past bij kipfilet of varkensvlees met witte rijst De gerechten zijn snel te bereiden met deze sauzen; binnen tien minuten kunt u aan tafel. Conimex Szechuan en Thaise Saus Conimex Shanghai Saus pot 375 g,f 3,29 llriiK-rU''1' •Ewe Liga introduceert Panda, een nieuw ontbijt- produkt boordevol energie, in de vorm van leuke, lekkere Pandabeertjes. In Panda zit ten alle stoffen die opgroeiende kinderen in de leeftijd van 4 tot 12 jaar nodig hebben, zoals koolhydraten, eiwitten, onverzadigde vetzuren en mineralen. Panda is een uitgebalanceerd AH presenteert een uit- gebreide lijn gezichts- verzorgingsprodukten. Een dag- en nachtcreme met UVA/B-filter voor de droge en gevoelige huid met roze- rode opdruk en voor de nor- male en gecombineerde huid met lila opdruk op de verpak- king. Deze cremes voeden, verzorgen en beschermen de huid. Daarnaast zijn er voor deze huidtypen een reini- gingsmelk, die de huid ver- zacht en tot diep in de porien reinigt, en een alcoholvrije gezichtstonic, die reinigt en verzacht. Al deze produkten zijn dermatologisch getest. AH Dagcreme, 50 ml, 7,45 AH Nachtcreme, 50 me/7,95 AH Reinigingsmelk of AH Gezichtstonic, 150 me 6,95 ontbijt vol energie en is ook door kinderen sim- pel te maken. Een diep bord vullen met knap- perige Pandabeertjes, koude melk toevoegen en klaar! Panda is er in de smaken vanille, honing en choco. Van ieder verkocht pak staat Liga een deel van de opbrengst af aan het Wereld Natuur Fonds. Liga Panda 350 g.f 3,89 AH ACTUEEL 5 AH ALlUtLL

Allerhande | 1992 | | pagina 105