'LET OP VET' HEEFT EFFECT BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN buitenlandse kaas Koffie met de helft cafe'me Uw eigen 'kruidentuintje' uit de diepvries Bekende zoutjes met nieuw Van Nelle komt met een nieuwe koffie: Fifty Fif ty. Deze koffie is een melange die voor de ene helft bestaat uit cafeinevrije koffie en voor de andere helft uit koffie met cafei'ne. Van Nelle Fifty Fifty is een heerlijke aromatische koffie (snelfiltermaling) met een cafe'fnegehalte van 0,8%. Van Nellf. Fifty Fifty 250 g,/ 2,99 Kanelly's van Bolletje zijn lekkere kaneel- koekjes voor bij de thee. Het zijn heel fijn gebakken theebiscuitjes met een laagje suiker- kaneel er omheen. Om u te laten zien wat u al- lemaal met deze koekjes kunt doen, zijn er een aantal recepten bedacht met Kanelly's in de hoofdrol. Van The Complet tot feestelijk nage- recht, allemaal gemakkelijk en snel te bereiden suggesties, waarmee u alle kanten op kunt. U vindt het receptenboekje gratis in de verpak- king van Kanelly's. Bolletje Kanelly's 150 g,/1,59 Iglo Groentekeuken heeft drie soorten verse krui- den onmiddellijk na de oogst gewassen, fijngehakt en diep- gevroren. Hierdoor blijven smaak en aroma optimaal be- waard. Zo heeft u uw eigen kruidentuintje op elk mo ment beschikbaar. De drie soorten verse kruiden zitten samen in een pak. U kunt ze op vele manieren gebruiken. Peterselie in soepen, sauzen en sla en als garnering bij vis- en vleesgerechten; bieslook als smaakmaker in eierge- rechten, kwark, sauzen, sala- des en soepen; dille in witte sauzen, bij vis en rundvlees, in kwarkgerechten, salades en in kruidenboter. Iglo kruiden 3 pakies 25 g, Per pakie/ 0,99 1.98 Nieuw in het buitenland se kaasassortiment van Albert Heijn is Bressot met komkommer. Heerlijk fris en romig van smaak, doordat er echte stukjes komkommer in zitten. Lekker op een toastje, stukje stokbrood of warme croissant. Bressot met kom kommer is ook heel smake- lijk in allerlei warme en kou- de gerechten. Geniet nu ex tra voordelig, want Bressot geeft u bij aankoop van een kuipje 2,50 terug. Zie daar- voor de verpakking. Bressot met komkommer 125 g, 3.89 Vervolg van pagina 1 jus (4,4%), chocolademelk en zoete melkdranken (4,4%) en vloeibare sauzen (3%). De campagne is, zegt de Stuurgroep Goede Voeding, goed aangeslagen en bij een groot deel van het publiek op- gevallen. Een deel van de consumenten is anders gaan eten, er is discussie op gang gekomen over (te) vet eten en een aantal 'gunstige' pro- dukten wordt blijvend beter verkochL In het kader van Let op Vet werden tal van activiteiten ontplooid. Zo bedacht mevrouw D. Telgt uit Rotterdam 'Het Gezondste Broodje', datze de mam 'Ginger' gaf: een vijfgranenbroodje met runderrookvlees, veldsla, dadels en een mousse van Monchou, kwark en gember. Nibb-it heeft de namen en de verpakkingen van de zoutjes veranderd. De eekhoorn Nibby is het nieuwe gezicht van Nibb-it. Op alle verpakkingen van Nibb-it zoutjes komt u deze leuke eekhoorn tegen. Rings heten nu Ringo's, Mixed zijn veranderd in Duo's en Cocktail heet voortaan Pico's. Daarnaast is er ook een nieuw zoutje bijgekomen: Gogo's. Een lekker zoutje met kaas-hamsmaak. TUDELUK 3 HALEN 2 BETALEN AH ACTUEEL 3

Allerhande | 1992 | | pagina 103