VLEESVERPAKKINGEN WORDEN NIET MEEGEWOGEN BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN Buxus als palmboompje Tandenborstel met Was op kleur sorteren niet meer nodig Twee nieuwe Calorie-arme produkten ingebouwde 'vervaldatum' De grote schoonmaak kan beginnen Een vraag die AH nogal eens wordt gesteld is deze: worden vleesverpakkingen mee- gewogen? Een voor de hand liggende vraag, want niemand betaalt graag voor de verpak- king. Het antwoord is kort en duidelijk: nee. Vleesverpakkingen worden niet meegewogen. Maar hoe kan dat dan? Dat kan dankzij de weegschaal, die een geheugen heeft. Wordt er bijvoorbeeld 100 gram van een bepaalde soort vlees, met verpakking en al, op de weegschaal gelegd, dan weet die weegschaal exact hoe- veel de verpakking weegt U kunt er dus van overtuigd zijn, dat u alleen het gewicht van het vlees betaalt en niet de verpakking. Goed schoonmaken wordt een stuk aantrekkelijker met behulp van nieuwe werkdoeken, dweilen en huishoud- doekjes. AH verkoopt nu van het eigen merk een serie schoon- maaktextiel. Zo kunt u prettig aan de slag met de plavuizen- dweil, geweven dweil, non-woven dweil, werkdoeken, katoenen theedoek, badstof vaatdoekjes, huishouddoekjes, wafeldoeken en duosponsen van het AH merk. Met Pasen heeft Albert Heijn in de winkels met een bloemen- en planten- afdeling een Buxus Sempervi- rens in het assortment Deze buxus is van oudsher een echte Paasplant Heel ge- schikt om te gebruiken als palmboompje en te versieren met allerlei leuke Paasattribu- ten (zie de artikelen op blad- zijden 26 en 96). Ze staan voor u klaar in een decoratie- ve terracotta pot Buxus Sempervirens in Onder de naam Persil Color introduceert Persil nu een geheel nieuw type waspoeder, waarbij voor het eerst alle gekleurde tex- tiel samen gewassen kan wor den. Sorteren op kleur is dus niet meer noodzakelijk. Het nieuwe wasmiddel biedt een dubbele kleurbescherming. De kleuren verbleken niet, want Persil Color bevat geen bleekmiddel of opdsch wit- middel. Ook het doorlopen en afgeven van kleuren wordt voorkomen. Een speciale kleurbeschermer bindt na- melijk de loslatende kleur- stoffen en voorkomt dat deze op hetzelfde of een ander stuk wasgoed neerslaan. Voor de witte was blijft Persil Super bestaan. Beide poe- ders zijn fosfaat- en sulfaat- vrij. Persil Color 1,25 kilo/10,99 Linera Mayo-fine is zacht en romig van smaak en bevat 50% minder Calorieen dan mayonaise. Een heerlijk produkt om te gebruiken als basis voor sausjes of andere gerechten waarvoor u nu mayonaise gebruikt Linera Saus voor de Sla geeft sla en salades een lekkere frisse smaak en bevat slechts 10% olie (ter vergelijking: gewone slasaus bevat 25% olie). Linera Mayo-fine POTJEA350 ml f 2,19 Het advies van tandart- sen en mondhygignis- ten is om vier tandenborstels per jaar te gebruiken. Maar de meeste mensen vergeten tijdig hun borstel te vervan- gen. De Oral-B Indicator tan denborstel geeft zelf aan wan- neer de borstel vervangen moet worden. De borstelha- ren van deze tandenborstel hebben een blauwe band, die na drie tot vier maanden ver- vaagt. Door het poetsen slijt de band van boven naar bene- den; wanneer de blauwe kleur tot halverwege ver- vaagd is, is het tijd voor een nieuwe tandenborstel. Oral-B Indicator FLEsA0.5Lf2.29 Linera Saus voor de Sia TERRACOTTA POT TANDENBORSTEL 4,25 AH-ACTUEEL 9

Allerhande | 1992 | | pagina 149