3 GRENZELOOS LEKKERE CRACKERS SMAKENN 20%: EXTRA GRATIS *"<nu>A 7 Je weet wat je proeft. Wat lekker is, smaakt altijd naar meer. Dat geldt zeker ook voor onze 3 pittig-krokante crackers in de variaties Sesam, Pizza en Gouda. Een grenzeloos lekkere traktatie. Bereid volgens originele receptuur. De Meester- bakkers doen daar nu een extra schepje bovenop. Om precies te zijn: 20% extra. En, alsof het niet op kan, nog gratis ook. het brouwen van het Hoegaarden Witbier, tarwe, mout, haver, gist en hop en ook kruiden zoals koreander en curagao. Het Hoegaarden Witbier hergist op ties, waardoor het een natuurlijke vertroebeling behoudt. Hoegaarden Witbier bevat 5 vol. alcohol en dient koel (5-6'C), gedronken te worden. Men geniet dan van een zeer, verfrissend, fruitig en kruidig bier met een wit-gele kleur en lichte vertroebeling. Hoegaarden Witbier, een uitstekende dorstlesser, maar ook een bijzonder bier om gewoon van te genieten. Hoegaarden Witbier is verkrijgbaar in de verpakking: 6 x 30 cl. Sixpack Hoegaarden Witbier wordt gebrouwen via de hoge gistings-methode. Naast het calciumrijke brouwwater uit eigen bron, gebruikt brouwerij De Kluis voor Hoegaarden Witbier is een bier van bekende brouweri] De Kluis in Hoegaarden. Het, in de Belgische provincie Brabant liggende, plaatsje Hoegaarden is altijd bekend geweest om haar brouw- industrie en haar typische bieren. Reeds in 1318 wordt melding gemaakt van een aidaar gevestigde brouwerij. In de 19e eeuw kent de plaatselijke brouwindustrie van Hoegaarden een periode van grote bloei. Fameus om hun Wit bieren zijn er in die tijd wel 35 brouwerifen binnen de dorpsgrenzen aktief. 102 AllerHande

Allerhande | 1992 | | pagina 102