UUI I SHAMPOO SHAMPOO SHAMPOO SHAMPOO Neutrale zuurgraad Gebruiksvriendelijke flacons Topkwaliteit smallere 200 ml flacon. Dc was het uit- flacons zijn transparant wit en gangspunt bij gebruiksvriendelijk: door de de ontwikke- rechte voorkant, de schuine ling van Selec- zijvlakken en de haifronde tive, een nieu- achterkant liggen ze goed in we serie haar- de hand. Door de slimme verzorgings- klikdoppen zijn ze bovendien produkten van met een hand open en ook het AH merk. weer dicht te maken. Op de De serie flacons staan alle ingredienten bestaat, naast vermeld. Maar pas door het de afgebeelde gebruik van de shampoos en shampoos, uit cremespoelingen zult u daad- een viertal bij- werkelijk merken wat de passende ere- ingredienten voor uw haar mespoelingen. bctekenen. Selective vindt u in alle CD (D-winkeis van AH. haarschacht af. Of ze zijn wel gesloten, maar door (onder andere) minder gezond eten en/of hormoonveranderingen is de talgproduktie van de talgklier naast het haarzakje zo groot, dat er zich overmatig veel vet aan hecht. De Selective shampoos en cre mespoelingen houden gezond haar in goede conditie en vor- men een prima oplossing voor haarproblemen. De speciale voedingsstoffen doen htm werk goed. Aan de lancering van Selective is dan ook een lange periode van onderzoek voorafgegaan. Zo is ook de zuurgraad van de produkten neutraal, waardoor de zuur graad van haar en hoofdhuid niet wordt aangetast. En zijn zowel de shampoos als de cremespoelingen slechts licht geparfumeerd. Heeft u gezond (normaal) haar, of droog, dof en bescha- digd haar, of gekleurd en gepermanent haar, dan is uw keuze uit de Selective-lijn snel gemaakt. Als u vet haar heeft, kiest u voor Selective ledere Dag- shampoo en -cremespoeling. Vet haar is immers het resul- taat van een verhoogde talg- afscheiding van de talgklieren in de hoofdhuid. Die oorzaak is niet weg te nemen met een 'agressieve' shampoo. Maar je kunt wel de gevolgen bestrij- den door dagelijks het haar te wassen. Daarom zijn er van Selective juist een ledere Dag- shampoo en -cremespoeling die heel mild zijn. De shampoos zitten in een 250 ml flacon, de cremespoe lingen in een even hoge, maar 4Mtaroc o O DBOOC. oof 5 ,(SCH*a«so AllerHande 77

Allerhande | 1992 | | pagina 77