MET Het assortiment van shampoos en cremespoelingen bij AH is groot. Toch is daar nu een bijzondere serie van het eigen merk aan toegevoegd: Selective. Een haarlijn van verzorgende shampoos met bijpassende cremespoelingen van topkwaliteit. Vier shampoos, vier cremespoelingen Onderzoek heeft het bewezen, maar waarschijnlijk had u het zelf ook gemerkt: onze per- soonlijke verzorging neemt elk jaar toe. En daarbij worden we steeds kritischer. We stellen hogere eisen en kiezen voor kwalitatief goede produkten, zelfs al moeten we daar wat meer voor betalen. Aan ons haar besteden we ook steeds meer aandacht. Meer dan ooit tevoren willen we schoon en voorai ook gezond (en dus zacht, glanzend en veerkrachtig) haar. Helaas blijkt het steeds moeiiijker om gezond haar te houden of weer te krijgen. Door tal van invloeden van buitenaf en binnenuit wordt het haar immers vrij snel droger of vet- ter, of beschadigt het. Een goede haarverzorging kan dan uitkomst bieden. Nog maar net in de winkel staat AH's nieuwste serie shampoos en cremespoelingen met een duidelijk verzorgend karakter: Selective. Voorai de shampoos vallen op. Deze zijn extra geconcentreerd, waar- 76 AllerHande door ze uw haar intensiever schoonwassen. Kenmerkend voor deze nieuwe serie is het kwalitatief hoge niveau. Maar dat niet alleen. De relatief lage prijs typeert Selective ook. Voor elk haartype is er en een Selective shampoo en een Selective cremespoeling. Aan elke shampoo en cremespoe ling zijn speciale voedingsstof- fen toegevoegd ter verbetering en conditionering van dat ene type haar. Zo zijn er vier ver- schillende soorten Selective shampoos en cremespoelingen te onderscheiden: een heel milde soort met vitamine om iedere dag te gebruiken, een soort met lecitine voor droog, dof en beschadigd haar, een soort met proteine voor droog tot normaal haar, en een soort met keratine voor gekleurd en gepermanent haar. Een haar bestaat uit een haar- wortel (in een haarzakje onder de hoofdhuid) en een haar- schacht (de haar zelf). Om de haarschacht zit een schorslaag die uit miljoenen schubben bestaat. De haar is gezond als die schubben plat en aaneen- gesloten tegen de haarschacht liggen. Maar bijvoorbeeld door de droge warmte van centrale verwarming en door chloor- en zout water staan de schubben vaak wat van de

Allerhande | 1992 | | pagina 76