Onze praatjes voorkomen gaatjes Peuter-soft Speciaal voorde klelne knuistjes van uw peuter. Dezetanden- borstel heeft een dikkegreep. En zachte haren natuurlijk... Junior Ditis onze kinder- tandenborstel. Door zijn korte kop kunnen kinderen makkelijk bij hetachterste gedeelte van de mond. Korte kop-soft Met onze 'korte kop' tandenborstel bereikt u heelgemakkelijkde achterste kiezen van uw gebit. Deze heeft zachte haren, dus dat is heel prettigals u gevoeligtandvlees heeft. Korte kop-medium De 'korte kop'tanden borstel is erook in medium. Een tanden borstel die net even watstevigeraanvoelt dan de soft-uitvoering. Korte kop-hard De 'korte kop'tanden borstel metharde, soepele haren. Voorde schrobbers onderons. De haartoppen zijn afgerond (zoals trou- wens bij al onze tandenborstels): dat voorkomt beschadigin- gen aan hettandvlees en tandglazuur. Sensitive soft De doorzichtige haren van deze tanden borstel zijn heel zacht. Voor, u raadt hetal, gevoeligetanden en gevoeligtandvlees. Ook deze haren zijn af gerond, dus dat maakt de sensitive tanden borstel nog prettiger. Sensitive super soft Dit is de zachtste tandenborstel die we in huls hebben. Dankzij z'n superzachte haren heeft zelfs heei gevoeligtandvlees nietste vrezen. Nieuw: Double Action soft De zachtste uitvoering van onze nieuwe tandenborstels met dubbelefunctie. Met zachte, afgeronde haren, die het gebit schoonpoetsen en nog zachtere haren langs de buitenrand, die het tandvlees masseren. Nieuw: Double Action medium Ook deze tandenbor stel reinigt het gebit en masseert het tandvlees tegelijk. Maarhierzijn de blnnenste haren wat harder dan bij de soft-uitvoering. Nieuw: Double Action hard De hardste tanden borstel onderde Double Action tanden borstels. Voor een grondige reiniging van het gebit. Doorde zachtere haren langs de buitenrand wordt hettandvlees beschermd.

Allerhande | 1992 | | pagina 75