AH-COSMETICA IN GIDS PROEFKONEEN BOODSCHAPPENNIEUWS VAN ALBERT HEIJN Voor jeugdige poetsers: Turtles Extra sterk tandpasta die minder schuimt babydoekje Mie die niet meer plakt gereehten: goulashburger Extra fruitige vitamine C siropen Lekker bij winterse kinderen het langer in hun mond kunnen houden. De fluoride kan dus goed inwer- ken op tanden en kiezen. Turtles tandpasta 50 ml/4,95 Turtles tandenborstel f 3,50 ©d vlees en ziet er smakelijker uiL De miesoorten van Sou- bry zijn voorgekookt. U hoeft er alleen wat kokend water bij te doen en na ongeveer 4 mi- nuten is de mie klaar om ge- geten te worden. Soubry Chinese mie 250 g/1,25 Chinese eiermie 250 G 1,55 Nieuw op de vleesafde- ling van AH is de gou lashburger. Deze is gemaakt van puur rundvlees en daar zijn goulashkruiden en groenten, zoals ui, paprika en peterselie, aan toegevoegd. Deze burger past prima bij winterse maaltijden, maar smaakt ook lekker bij rijst- schotels. Slechts 3 a 4 minu- Naast de Turtles tanden borstel is er nu ook Turtles tandpasta van Senso- dyne. Het is een frisse, blau- we mintgel, uitstekend ge- schikt voor kinderen tussen 6 en 12 jaar. Turtles tandpasta schuimt minder, waardoor Karvan Cevitam komt met vier nieuwe si ropen. Ze zitten in de vertrouwde groene fles, zijn rijk aan vitamine C, en vallen vooral op door de bijzondere fruitcombinaties: aard- bei-kers, banaan-sinaasappel, framboos-rode bes en fruitmix. U kunt de siropen aanlengen tot limonade, maar ook toepassen in de yog hurt, in muesli of over ijs. Door het vele vruchtvlees zijn de siropen zeer geschikt om in desserts te gebruiken. Karvan Cevitam 500 ml Nieuw bij Albert Heijn van het merk Baby: ex tra dikke, zachte en grote ba- bydoekjes. Ze reinigen beter en bieden een aangename verzorging voor de gevoelige babyhuid. De nieuwe baby- doekjes blijven langer voch- tig, waardoor ze ook na ver- loop van tijd goed blijven rei nigen. Doordat ze dikker zijn, zijn ze ook sterker. De doek- jes kunnen ook door kinde ren en volwassenen worden gebruikt, thuis of onderweg. Ze zijn in een speciale, milde lotion gedrenkt en in een han- dige, met een hand te openen of te sluiten box verpakt. Baby babydoekjes 40 STUKS in box /5,45 NAVULLING 4,45 Soubry Chinese mie en Soubry Chinese eiermie zijn verbeterd. Door een nieuw fabricageproces is het nu mogelijk langere plakken mie te maken die veerkrachti- ger zijn. Daardoor plakt de mie na het koken niet meer aan elkaar. De mie is nu beter te mengen met groente en ten bakken per kant en uw burger is klaar. De goulash burger is zowel op de bedie- ningsafdeling als in de zelfbe- diening verkrijgbaar. Ze zijn per twee of drie stuks voor- verpakt. Goulashburger Sinds vorig jaar loopt de campagne ProefkoNeen, een gezamenlijke acti- viteit van de Dierenbescherming, de Bond tot Bestrijding van Vivisectie, de Anti-Vivisectie-Stichting en de Stichting Schoonheid zonder Wreedheid. Het doel van de campagne is het stoppen van proefdiergebruik voor het testen van cosmeti- ca. ProefkoNeen heeft inmiddels een gids uit- gegeven, waarin alle diervriendelijke cosmeti- caprodukten zijn vermeld. ProefkoNeen stelt daarbij strenge eisen. Noch de eindproduk- ten, noch de ingredienten mogen de afgelo- pen vijf jaar op dieren zijn getest In de gids van ProefkoNeen is te lezen dat de cosmetica van het AH merk aan deze eisen voldoet Het gaat om produkten voor huidver- zorging, haarverzorging, zeep, tandpasta, re movers, after-shave en babyprodukten. Inlichflngen: ProefkoNeen, Jan van Nassau- straat 19,2596 BL Den Haag, 070-3246271. AH-ACTUEEL 5

Allerhande | 1992 | | pagina 97