AANBIEDING UITVERKOCHT? RECLAMECHEQUE BIEDT UITKOMST Pastaboekje bij Raguletto pastasaus Nieuwe exclusieve zoutjes Trenta is nu pittiger Heerlijk geurende jasmijn in februari Vijf nieuwe smaken chocolade Trenta, het zuivelprodukt van Westland, is voortaan belegen. Consumenten bleken de bestaande jonge Trenta smaak flauw te vin- den. Daarom rijpt Trenta nu langer voordat - het in de winkel komt. De smaak is daardoor pittiger en belegen. Trenta is verkrijgbaar vers van het mes, vacuum verpakt of voorge- sneden in een zuurstofarme verpakking. Trenta belegen Tuc van Lu introduceert vijf nieuwe smaken zout jes: Tuc Pizza, Tuc Quiche, Tuc Onion, Tuc Saumon en Tuc Canard. De laatste twee zijn niet alleen nieuw van smaak, maar ook nieuw van vorm. Tuc Saumon is een zoutje met zalmsmaak en heeft de vorm van een visje. Tuc Canard smaakt naar een- depatb en heeft de vorm van een eendje. Tuc Pizza. Quiche of Tuc Onion 100 of 2,19 Tuc Saumon or Tuc Canard Raguletto pastasaus is een, volgens authentiek Italiaans familierecept berei- de, pastasaus. Bij de samen- stelling wordt gebruik ge- maakt van veel tomaten (750 gram per pot), kruiden, spe- cerijen en een beetje water. De saus is op natuurlijke ba sis bereid zonder toevoeging van bind- of vulmiddelen. Ra guletto is er in drie variaties: Classico, Champignons en Knoflook Ui. Om te laten zien wat de Europese en Oos- terse keuken aan pasta te bie- den hebben, is nu via Ragu- Het kan weleens gebeuren dat een artikel in de aanbiedingsperiode al is uitver- kocht, terwijl er nog klanten gebruik van wil- len maken. Bij de kassa kan men dan een Re- clamecheque krijgen, die als het artikel weer voor de normale prijs te koop is, recht geeft om alsnog van de aanbieding te profiteren. Deze cheque is niet geldig als voor de aanbie ding 'zo lang de voorraad strekf geldt. In AH's advertenties staat er in dat geval een sterretje bij. all reklamcchcque letto het boekje 'Pasta' ver krijgbaar. Het boekje is ge- schreven door Jill Norman en bevat naast pasta- en noedel- recepten ook een handleiding om zelf pasta te maken. Als u drie streepjescodes van Ra guletto pastasaus instuurt naar Raguletto Pastaboekje, Postbus 701, 4870 CB Etten- Leur, krijgt u het boekje, zo- lang de voorraad strekt, gra tis toegestuurd. Raguletto pastasaus 100 cf 2,49 400 ml/2,99 De Jasminum polyant- hum, zoals de jasmijn officieel heet, werd om- streeks 1890 vanuit China, Europa ingevoerd. Deze win- terbloeiende plant werd voor- al geliefd als kamer- en kas- plant De plant heeft kleine, witte bloemen, die heerlijk geuren. Elke bloem wordt wel 4 cm in doorsnede en is wit aan de binnenkant en wit/roze aan de buitenzijde. De plant verlangt volop licht, maar niet te veel direct zon- lichL Eens in de vier a vijf da- gen water geven en besproei- en. Na de bloei kan de jasmijn worden gesnoeid en buiten- gezet. Dan kan hij daarna in de winter, weer binnen, op- nieuw tot bloei komen. Ver krijgbaar in winkels met een bloemen- en plantenafdeling. Jasmun per stuk/5,95 Milka komt met vijf nieuwe smaken chocolade, die nog zachter en romiger zijn. Om hiermee kennis te maken, kunt u de Milka tabletten nu extra voordelig proberen. Bij een Milka tablet van 100 g krijgt u het tweede tablet voor de halve prijs. De nieuwe smaken zijn: Alpenmelk, Gebroken Noot, Ex tra Romig, Cafe Creme en Wit Milka tabletten AH-ACTUEEL 3 .DEEP blue.

Allerhande | 1992 | | pagina 95