Kerststaven -kransen Elke kerststol is boordevol Tijdig boodschappen doen Verse zalmfilets nu ook uit Schotland Koffie op z'n Italiaans horen erbij! @©<D Met de feestdagen in zicht, is het weer tijd voor de feestelij- ke kerststollen. Er gaat heel wat lekkers in onze stollen: meel, de beste sultana rozij- nen, geconfijte vruchten, zoals succa, sinaasappel, citroen en banketspijs of zuivere aman- delspijs. Om u een idee te geven wat wij onder boorde vol verstaan: een vulgraad van 100%. Dat wil zeggen dat er evenveel bloem in zit als vul- ling. Er zijn AH kerststollen van 1000, 600 en 500 gram; luxe kerststollen van 1000 en 750 gram en een ministol van 100 gram. U bespaart zichzelf wachttijd in de winkel door uw kerstboodschappen tijdig te doen. Na het samenstellen van uw boodschappenlijst, kunt u de benodigde boodschappen opsplitsen in langer houdbare en dagverse produkten. De langer houdbare kunt u al een tijd van tevoren kopen. Zo hoeft u vlak voor de kerstdagen alleen nog de dagverse produkten in huis te halen. roomboter en zuivere amandel- spijs. Bovendien worden ze opgemaakt met een feestelijke decoratie, die bestaat uit een (gebakken) mengsel van geschaafde amandelen, suiker, eiwit en citroensap. Alleen al lekker om naar te kijken! Perla Cappuccino Aroma is een nieuwe koffiemelange, verrijkt met het aroma van chocolade en vanille. Zet de koffie iets sterker dan u gewend bent en voeg warme, schuimende melk toe. Strooi tenslotte wat cacaopoeder over de koffie. Perla Cappuccino Aroma kost 2,25 (1 sachet a 50 gram). @®©(D Nieuw is ook Nescafe Espresso: koffie in kopje doen, opgieten met kokend water, even roe- ren en een kopje pittige espres so naar origineel Italiaans recept is het snelle resultaat! Prijs: 5,39 (25 sachets voor 25 kopjes). Kerststaven en kerstkransen, AH heeft ze volop in het assortiment. Bereid met natuurlijke grondstoffen, zoals Jarenlang heeft AH alleen de wilde Canadese Coho zalrn in het assortiment gehad. Deze zalm wordt in Nederland ge- rookt en bewerkt door zalm- specialist Kraan. Maar sinds kort betrekken wij ook verse zalmfilet uit Schotland van Fame. Deze, bij de Shetland eilanden in zee gekweekte zalm, is van zo'n goede kwali- teit dat wij hiermee ons assor timent hebben uitgebreid. Het visvlees is wat steviger dan de Canadese en de smaak wat milder. Bovendien is elk plakje filet voorzien van een cellofaantje, waardoor de plakjes zeer een- voudig te scheiden zijn. Deze Schotse zalm wordt na de vangst in Schotland gerookt, gefileerd, verpakt en vers aan onze winkels geleverd. De gerookte vissoorten palingfilet, zalmfilet en forelfi- let zijn speciaal voor de Kerst en de jaarwisseling verkrijg- baar in een nu extra voor- delige 200 grams-verpakking. Schotse Fame-zalmfilet 12,90 Canadese Coho-zalmfilet 13,50 Gerookte palingfilet 16,50 Gerookte forelfilet 7,95

Allerhande | 1991 | | pagina 85