meer verse noten Lekker bijzondere vleeswaren Gevulde chocolaatjes nu in drie smaken Tooste op uw best Zalm- en zeeduivelfilets in bladerdeeg voor lekkere prijsjes Feestelijke borrelhapjes In de maand december zijn er akijd volop verse noten in dop te koop. In alle winkels zijn walnoren en gemengde noten in netjes van 500 gram verkrijgbaar. In de grotere winkels is het assortiment gro- ter, daar komt u ook hazelno- ten, pecanoten, paranoten en amandelen tegen, verpakt in netjes van 250 gram. if Goed nieuws voor liefhebbers van de (met zachte fondant- creme) gevulde mint-choco- laatjes van Walkers: ze zijn er nu ook met vullingen in de smaken Sinaasappel en Irish Coffee! Doosje van 200 gram: 2,99. In de kerstperiode vindt u bij Albert Heijn op de deli-afde- ling een aantal zeer bijzondere vleeswaren: zo kunt u daar de Prosciutto Crude*vers af laten snijden. Deze Italiaanse rauwe ham is acht maanden op natuurlijke wijze gerijpt. De ham is niet gerookt, maar wel mild van smaak en licht gezouten. Zeer de moeite van het probe- ren waard is de ambachtelijke lamsham*; gekruide lamsbout in eigen bouillon gekookt en daarna gerookt. Ook aan te bevelen is de zacht en langdurig gerookte kal- koenborst. Een fijne delicates- se, niet zout en lekker licht. Altijd lekker blijft de slagers- achterham; de bekendste luxe- re soort gekookte achterham. Ambachteiijk bereid, mild gezouten en daarna gekookt en gerookt. Bevat een klein randje vet voor de smaak. En niet te vergeten de ]ambon d'Ardenne; originele rauwe ardennerham op natuurlijke wijze gedroogd en daarna ge rookt met beukehout. Ddt lukt prima met deze wijn- en port/sherryglazen. Ze zi in twee inhoudsmaten: 19 cl en 12 cl. Proost! y Salades zijn 'geknipt' om te serveren als borrelhapje, op een (stokjbroodje of als voor- gerecht. U kunt kiezen uit paling-*, krab-, tonijn- en zalmsalade. Ook is er een spe- ciale garnalencocktail-salade. De palingsalade, die eenmalig in het assortiment is opgeno- men, bestaat uit stukjes palingfilet in een royaal gevul de friswitte saus waaraan peterselie is toegevoegd. Tussen 17 en 24 december zijn al deze produkten in de aanbieding. Nieuw bij AH: het boekje Feestelijke buffet- en borrelhap jes in de serie De lekkerste recepten uit Allerhande. Het boekje bevat meer dan 65 recepten: hapjes voor verjaar- dagen en andere bijzondere gelegenheden, maar ook pate's, terrines, salades en andere gerechten voor een meer of minder uitgebreid buffet. Het boekje kost 4,95. AH heeft twee nieuwe vis- delicatessen van het AH merk in het diepvriesassortiment. Bladerdeeg gevuld met Noor- se zalmfilet in een romige saus met Cheddarkaas en preirin- getjes. U kunt ook kiezen voor een vulling met zeedui- velfilet in een romige saus met Cheddarkaas en een groenten- julienne van dunne wortel- staafjes en preiringetjes. De filets kunt u zo uit de diep- vries in ca. 20 minuten gaar bakken in de oven. Beide pro dukten zijn per 2 stuks (a 130 gram) verpakt. In de hele maand december geldt een kennismakingsprijs van 5,95 (normaal 6,95). AllerHande 33

Allerhande | 1991 | | pagina 33