AllerleiNieuws Lekker bij koffie en thee Nieuw: AH Delicata chocolade uit Zwitserland Win een 'Trivial Pursuit™-spel! December- lekkernijen Voorverpakt vlees met extra's Kwaliteit staat bij AH hoog in het vaandel. Daarom wordt ook voortdurend gekeken hoe produkten nog beter kunnen. AH Royaal is daar een voor- beeld van. AH Royaal is een nieuw assor- timent voorverpakt vlees. De vleessoorten onderscheiden zich van de 'gewone' voorver- pakte soorten doordat ze zijn verpakt met ingredienten als champignons, zwarte peper en speciale kruiden. Ingredienten dus waarmee het viees hele- maal 'af' kan worden gemaakt. Het aantal AH-win- kels dat AH Royaal verkoopt is echter nog niet groot: voor- alsnog zo'n 25. Maar binnen- kort wordt dit uitgebreid met zo'n 60 winkels in enkele Noord- en Zuidhollandse gebieden. U kunt het AH Royaal vlees- assortiment herkennen aan de mooie zwarte verpakking. Bovendien zit er een sticker met het Royaal logo op de verpakking. stuur die in met 2 streepjesco- des van de Croky Chips soor ten (Naturel, Paprika, A la Bolognese, Smokey Bacon) in 200 grams zakken. Daarvoor hebt u tot 31 december aan- staande de tijd. Als u tot een van de gelukkige prijswin- naars behoort, krijgt u zo snel mogelijk na deze datum bericht. Voor meer informatie zie de folder in de winkel. Trivial Pursuit™ is een geregistreerd handelsmerk van Horn Abbot Int. Ltd. Brosse biscuits gemaakt van tarwemeel en havervlokken en overgoten met een laagje pure chocolade. Dat zijn Hob-Nobs van Verkade. Lekker voor bij de koffie en de thee, maar ook tussendoor een heerlijke ver- snapering. In een verpakking zitten 12 stuks. Hob-Nobs puur 175 gram, 2,39. Zwitserland is beroemd om z'n voortreffelijke chocolade. U maakt dus een goede keus als u de nieuwste AH Delicata chocolade-lekkernij uit Zwit serland koopt. AH Delicata is er in drie smaken: melkchoco- lade, pure chocolade en witte chocolade. In de chocolade zijn stukjes amandel en honing-nougat verwerkt. AH Delicata, tabletreep 100 gram, f 1,69. AH Banketstaaf 250 gram, f 2,85; AHBanketletter 500 gram, 5,95; AH Amandel- staaf 250 gram, f 3,75; AHAmandelletter 500 gram, 7,50; AH Gevulde speculaas 400 gram, 2,75; AH Gevul- de amandelspeculaas 225 gram, 2,75. Een van de meest populaire gezelschapsspellen van dit moment is ongetwijfeld Tri vial Pursuit™. Heeft u dit spel nog niet of bent u toe aan een nieuwe kaartenset? Doe dan mee aan de prijsvraag die AH in samenwerking met Croky Chips organiseert, want daarmee zijn maar liefst 500 Trivial Pursuit™ of aanvul- lende kaartensets te winnen. De opdracht van de prijsvraag luidt: verzin een originele Tri vial Pursuit™-vraag die te maken heeft met chips en De feestelijke decemberdagen zijn in aantocht. Daarom biedt AH u weer ruime keus uit banketstaven en -letters, amandelstaven en -letters, gevulde speculaas en gevulde amandelspeculaas. A1 deze, veelal met roomboter bereide lekkernijen, zijn natuurlijk ook nu al verkrijgbaar. AllerHande 95

Allerhande | 1991 | | pagina 95